Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О решении Совета национальной безопасности и обороны Украины от 13 сентября 2017 года "О Концепции реформирования и дальнейшего развития системы управления государством в условиях чрезвычайного положения и в особый период"

Президент Украины
Указ Президента, Решение от 25.09.2017 № 283/2017
действует с 28.09.2017

УКАЗ
Президента України

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 вересня 2017 року "Про Концепцію реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період"

Відповідно до пункту 17 частини першої статті 106, статті 107 Конституції України постановляю:

1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 вересня 2017 року "Про Концепцію реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період" (додається, пункт 3 - для службового користування).

2. Затвердити Концепцію реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період (додається, для службового користування).

3. Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

4. Для службового користування.

5. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

 

Президент України

П. ПОРОШЕНКО

м. Київ
25 вересня 2017 року
N 283/2017

 

 

РАДА НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 13 вересня 2017 року

Про Концепцію реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період

Розглянувши поданий Кабінетом Міністрів України на розгляд Президентові України проект Концепції реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період, розроблений Міністерством оборони України, Рада національної безпеки і оборони України вирішила:

1. Схвалити проект Концепції реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період та запропонувати її Президентові України для затвердження.

2. Кабінету Міністрів України:

забезпечити реалізацію положень Концепції реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період;

інформувати щорічно, до 1 лютого, про стан реалізації Концепції реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період.

3. Для службового користування.

 

Секретар Ради національної
безпеки і оборони України

О. ТУРЧИНОВ

Опрос