Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О решении Совета национальной безопасности и обороны Украины от 29 марта 2013 года "Вопросы противодействия угрозам и ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций"

Президент Украины
Указ Президента, Решение от 15.05.2013 № 265/2013
действует с 18.05.2013

УКАЗ
Президента України

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 29 березня 2013 року "Питання протидії загрозам і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій"

Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю:

1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 29 березня 2013 року "Питання протидії загрозам і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій" (додається).

2. Контроль за виконанням цього Указу покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

3. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

 

Президент України

В. ЯНУКОВИЧ

м. Київ
15 травня 2013 року
N 265/2013

 

 

РАДА НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 29 березня 2013 року

Питання протидії загрозам і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

З метою підвищення ефективності захисту населення, територій, навколишнього природного середовища та об'єктів виробничого і соціального призначення від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, а також оперативності та узгодженості дій сил і засобів, які залучаються до реагування на загрози виникнення або у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, беручи до уваги досвід Збройних Сил України у здійсненні заходів із ліквідації наслідків таких ситуацій, Рада національної безпеки і оборони України вирішила:

1. Проект плану взаємодії Збройних Сил України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій під час протидії загрозам і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій (далі - проект плану), розроблений Державною службою України з надзвичайних ситуацій, підтримати.

2. Державній службі України з надзвичайних ситуацій доопрацювати у двомісячний строк проект плану, передбачивши, зокрема:

залучення сил і засобів внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України до виконання завдань за визначеним переліком надзвичайних ситуацій;

процедуру взаємодії Державної служби України з надзвичайних ситуацій з іншими державними органами, а також з органами місцевого самоврядування щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків.

3. Кабінету Міністрів України вдосконалити у двомісячний строк механізм обліку та поновлення матеріальних цінностей державного резерву, що використовуються Збройними Силами України під час участі у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

4. Міністерству оборони України, Міністерству внутрішніх справ України, Державній службі України з надзвичайних ситуацій запровадити проведення спільних заходів із підготовки фахівців, які використовують спеціальну техніку та засоби під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

 

Голова Ради національної
безпеки і оборони України

В. ЯНУКОВИЧ

Секретар Ради національної
безпеки і оборони України

А. КЛЮЄВ

Опрос