Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О поддержке выдающихся деятелей литературы, культуры и искусства Украины

Президент Украины
Указ Президента от 21.02.2000 № 263/2000
Утратил силу

УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про підтримку видатних діячів літератури, культури і мистецтва України

Указ втратив чинність
(згідно з Указом Президента України
 від 10 вересня 2011 року N 906/2011)

З метою посилення державної підтримки видатних діячів літератури, культури і мистецтва України постановляю:

1. Кабінету Міністрів України, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям:

вжити заходів до покращання умов оплати праці провідних творчих працівників (народних артистів України, народних художників України, лауреатів Національної премії України імені Тараса Шевченка) національних та провідних театрально-видовищних підприємств обласного підпорядкування та навчальних закладів культури і мистецтва державної форми власності, передбачивши, зокрема, збільшення кількості тарифних ставок у межах категорій, удосконалення системи матеріального стимулювання, організації і нормування праці;

передбачити виділення державних централізованих капітальних вкладень на будівництво житла для запрошених на конкурсній основі видатних митців у національні та провідні заклади культури обласного підпорядкування.

2. Кабінету Міністрів України вирішити в установленому порядку питання щодо створення благодійного фонду допомоги діячам культури і мистецтв.

3. Міністерству праці та соціальної політики України внести в установленому порядку до Кабінету Міністрів України узгоджені пропозиції щодо покращання пенсійного забезпечення народних артистів України, народних художників України, лауреатів Національної премії України імені Тараса Шевченка.

4. Міністерству культури і мистецтв України:

організовувати гастрольні поїздки по обласних центрах України та виступи в Національному палаці "Україна", Національній опері України, Національній філармонії України національних художніх колективів, сольні концерти народних артистів України;

затвердити в місячний строк графіки проведення зазначених заходів.

5. Кабінету Міністрів України забезпечити в установленому порядку фінансування заходів, зазначених у статті 4 цього Указу, за рахунок коштів, передбачених Міністерству культури і мистецтв України у Державному бюджеті України на 2000 рік.

6. На часткову зміну частини першої статті 1 Указу Президента України від 20 жовтня 1998 року N 1152 "Про державну підтримку культури і мистецтва в Україні" збільшити з 1 квітня 2000 року до ста п'ятдесяти кількість довічних державних стипендій для видатних діячів культури і мистецтва, які досягли сімдесятирічного віку.

 

Президент України 

Л. КУЧМА 

м. Київ
21 лютого 2000 року
N 263/2000
 

  

Опрос