Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об упорядочении изготовления, приобретения и применения технических средств для снятия информации с каналов связи

Президент Украины
Указ Президента от 13.04.2001 № 256/2001

УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про впорядкування виготовлення, придбання та застосування технічних засобів для зняття інформації з каналів зв'язку

З метою забезпечення єдиної державної політики з розроблення, виготовлення, реалізації, придбання та застосування спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв'язку, інших засобів негласного одержання інформації постановляю:

1. Визначити, що реалізацію державної політики з розроблення, виготовлення, реалізації та придбання спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв'язку, інших засобів негласного одержання інформації та забезпечення державного контролю і координації діяльності державних органів у цій сфері здійснює Служба безпеки України.

2. Кабінету Міністрів України затвердити у тримісячний строк Положення про порядок розроблення, виготовлення, реалізації та придбання спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв'язку, інших засобів негласного одержання інформації.

3. Службі безпеки України подати Кабінету Міністрів України пропозиції щодо внесення до законодавства України змін стосовно здійснення контролю за розробленням, виготовленням, реалізацією, придбанням та застосуванням спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв'язку, інших засобів негласного додержання інформації.

 

Президент України 

Л. КУЧМА 

м. Київ
13 квітня 2001 року
N 256/2001
 

  

Опрос