Идет загрузка документа (76 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О присуждении государственных наград Украины по случаю Дня независимости Украины

Президент Украины
Указ Президента от 24.08.2017 № 251/2017
действует с 23.08.2017

УКАЗ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм постановляю:

Нагородити орденом Свободи

КЛИЧКА
Володимира Володимировича

- чемпіона Олімпійських ігор з боксу 1996 року, чемпіона світу з професійного боксу у 2000 - 2003 та 2006 - 2015 роках

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого III ступеня

МАРЧЕНКА
Володимира Олександровича

- головного наукового співробітника відділу Фізико-технічного інституту низьких температур імені Б. І. Вєркіна Національної академії наук України, академіка НАН України

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня

КОМЕНДАНТА
Григорія Івановича

- президента Українського біблійного товариства, м. Київ

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

АНТИПКІНА
Юрія Геннадійовича

- президента Асоціації педіатрів України, директора державної установи "Інститут педіатрії, акушерства та гінекології Національної академії медичних наук України"

САЛИГУ
Тараса Юрійовича

- професора кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка

Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня

БЕНЮКА
Богдана Михайловича

- артиста драми - провідного майстра сцени державного підприємства "Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка", м. Київ

БУЗЬКА
Юрія Івановича

- президента Українського дитячого фонду, Одеська область

КОТЕЛЬНИКА
Андрія Миколайовича

- віце-президента Львівської обласної федерації боксу

КУЧЕРИНУ
Івана Івановича

- керівника апарату Верховного Суду України

МАЗУРЯКА
Олега Петровича

- головного лікаря комунального закладу Херсонської обласної ради "Обласний кардіологічний диспансер"

ПАСЄЧНІКОВУ
Наталію Володимирівну

- директора державної установи "Інститут очних хвороб і тканинної терапії імені В. П. Філатова Національної академії медичних наук України"

ПОТАШНИКА
Семена Ізрайлевича

- президента Всеукраїнської громадської організації "Асоціація "Укргідроенерго", м. Київ

ТРОШКІНА
Володимира Миколайовича

- першого віце-президента Асоціації ветеранів футболу України, м. Київ

Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня

ГАВЛОВСЬКОГО
Олександра Даниловича

- генерального директора акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів "Миргородкурорт", Полтавська область

ЄРІНА
Анатолія Олександровича

- ветерана праці, Луганська область

КРИВЕНКА
Віталія Єфремовича

- голову Кіровоградського обласного відділення Українського геральдичного товариства, м. Кропивницький

МАЦЯКА
Андрія Олександровича

- генерального директора Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м. Львів

МОРГУНОВА
Сергія Анатолійовича

- Вінницького міського голову

САВЧЕНКА
Олександра Григоровича

- члена наглядової ради Всеукраїнського молодіжного об'єднання підтримки вітчизняного виробника "Альтернатива", м. Київ

СЕРЕДЮКА
Зіновія Степановича

- співголову Тернопільського районного товариства політичних в'язнів і репресованих

СТЕФАНОВИЧА
Леоніда Степановича

- директора товариства "Житлобуд-2", м. Луцьк

ТИТИКАЛА
Михайла Федоровича

- голову наглядової ради акціонерного товариства "Кохавинська паперова фабрика", Львівська область

УМЕРОВА
Ільмі Рустемовича

- заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу, Автономна Республіка Крим

Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня

БОНДАРЕНКА
Володимира Ілліча

- завідувача кафедри Національної гірничої академії України, м. Дніпро

ВИХРИСТА
Віктора Вікторовича

- члена національної збірної команди України з боксу, чемпіона Європи з боксу 2017 року

ВІЛЬЧИНСЬКОГО
Анатолія Андрійовича

- голову Козятинської територіальної профспілкової організації Південно-Західної залізниці, Вінницька область

ВОЛОШИНУ
Анну Вячеславівну

- члена національної жіночої збірної команди України з синхронного плавання, чемпіонку Європи та призерку чемпіонатів світу

ГАЛЬЧЕНКА
Сергія Анастасійовича

- заступника директора Інституту літератури імені Т. Г. Шевченка НАН
України

ГОРИНЯ
Василя Івановича

- старшого наукового співробітника відділу Інституту українознавства імені І. Крип'якевича Національної академії наук України

ГРИГОРЕНКА
Геннадія Івановича

- голову Дніпропетровського обласного об'єднання інвалідів "Ветерани Чорнобиля"

ГУПАЛИКА
Василя Івановича

- волонтера, Волинська область

ГУРБАНОВА
Сейфаддина Алі-огли

- скульптора, м. Харків

ДЕМЕНТЬЄВА
Віктора Петровича

- старшого тренера штатної збірної команди України з велоспорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату

ДРОГОМИРЕЦЬКОГО
Володимира Володимировича

- радника генерального директора акціонерного товариства "Укргідроенерго", Київська область

ІВАСЮКА
Ігоря Дмитровича

- заступника голови - директора департаменту Вінницької обласної державної адміністрації

КАМІНСЬКОГО
Анатолія Івановича

- члена Профспілки машинобудівників та приладобудівників України, м. Рівне

КАМІНСЬКОГО
В'ячеслава Володимировича

- завідувача кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, м. Київ

КЛАПЧУКА
Юрія Вікторовича

- старшого ординатора травматологічного відділення клініки ушкоджень Військового медичного клінічного центру Північного регіону, підполковника медичної служби

КЛЮЧКУ
Миколу Олександровича

- голову правління публічного акціонерного товариства "Племінний завод", Харківська область

КРАВЧЕНКА
Олега Борисовича

- голову наглядової ради акціонерного товариства "Завод "ТЕМП", м. Київ

КОВТУНА
Віктора Панасовича

- суддю апеляційного суду Хмельницької області у відставці

КУГУТЯКА
Миколу Васильовича

- декана державного вищого навчального закладу "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника", м. Івано-Франківськ

КУРЕННОГО
Володимира Костянтиновича

- Керівника Департаменту Адміністрації Президента України

ЛАКИДУ
Петра Івановича

- директора Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України, м. Київ

МАРТИНЕНКА
Олександра Андрійовича

- заступника Керівника Апарату Верховної Ради України

МЕЛЬНИКА
Віктора Сергійовича

- директора державного підприємства "Городницьке лісове господарство", Житомирська область

МИКИТЮКА
Сергія Олеговича

- директора дочірнього підприємства державної компанії "Укрспецекспорт" - державного підприємства "Укроборонсервіс", м. Київ

МИХА
Олександра Вікторовича

- громадського діяча, м. Харків

МІЛЯКОВА
Єгора Володимировича

- начальника відділення клініки щелепно-лицьової хірургії та стоматології Військового медичного клінічного центру Північного регіону, підполковника медичної служби

ОЛЕКСІЙЧУКА
Павла Володимировича

- члена Київської міської ради профспілок

ПАНЬКА
Миколу Леонідовича

- члена Чернігівського обласного об'єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка

ПАСІЧНЯКА
Любомира Васильовича

- директора Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України

РІЧКАЛЯ
Анатолія Яковича

- першого заступника голови Сумської обласної ради

СЕІТАБЛАЄВА
Ахтема Шевкетовича

- директора державного підприємства "Кримський дім", м. Київ

СТУПКУ
Остапа Богдановича

- артиста драми - провідного майстра сцени Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, м. Київ

ТИЩИКА
Бориса Йосиповича

- завідувача кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка

ФЕЛЕШТИНСЬКОГО
Ярослава Петровича

- завідувача кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, м. Київ

ФОРТУСА
Геннадія Вадимовича

- художнього керівника комунального закладу "Запорізький академічний обласний театр юного глядача" Запорізької обласної ради

ХИЖНЯКА
Олександра Олександровича

- члена національної збірної команди України з боксу, чемпіона Європи з боксу 2017 року

ХИЛЮКА
Віталія Павловича

- директора Департаменту Державної служби фінансового моніторингу України

ЧИЙГОЗА
Ахтема Зейтуллайовича

- українського і кримськотатарського громадського діяча, політичного в'язня, Автономна Республіка Крим

ЧУБАРЕНКА
Олександра Олександровича

- першого заступника голови правління акціонерного товариства "Технологія", м. Суми

ЧУМАКОВА
Кирила Анатолійовича

- начальника Хмельницької районної державної лікарні ветеринарної медицини

ШЕСТАКА
Юрія Сергійовича

- члена національної збірної команди України з боксу, чемпіона Європи з боксу 2017 року

Нагородити орденом "За мужність" III ступеня

БАБАЄВА
Сергія Сергійовича

- члена Харківської обласної громадської організації "Спілка ветеранів АТО"

ОЛЕКСІЄНКА
Артема-Богдана Акіфовича

- члена Харківської обласної громадської організації "Спілка ветеранів АТО"

Нагородити орденом княгині Ольги I ступеня

ПОЛІВАНОВУ
Галину Анатоліївну

- голову Одеського обласного відділення Українського фонду культури, завідувача кафедри Одеської державної музичної академії імені А. В. Нежданової

Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня

ЄФРЕМОВУ
Ірину Олексіївну

- народного депутата України

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

АЛЕКСЕЄВУ
Наталію Володимирівну

- заступника голови Дніпропетровської міської організації "Союз Чорнобиль України"

АНИЧ
Ольгу Григорівну

- голову Вижницького районного товариства політв'язнів та репресованих, Чернівецька область

АННОПОЛЬСЬКУ
Вікторію Василівну

- начальника Управління масових комунікацій Харківської обласної державної адміністрації

БЕЗГИНСЬКУ
Катерину Миколаївну

- директора Державного архіву Луганської області

БОНДАРЕНКО
Зінаїду Андріївну

- лікаря медичного пункту Воєнно-дипломатичної академії імені Євгенія Березняка Міністерства оборони України

ДЕНИСОВУ
Світлану Вікторівну

- керівника центру внутрішньої медицини, лікаря Клінічної лікарні "Феофанія" Державного управління справами

ЄПІШИНУ
Марину Бориславівну

- голову наглядової ради Харківської обласної благодійної організації "Благодійний фонд "Ренесанс"

ІВАЩУК
Тамару Леонідівну

- заступника головного лікаря Кіровоградського обласного госпіталю для ветеранів війни

КУРБАТОВУ
Олену Григорівну

- матір-виховательку дитячого будинку сімейного типу, Харківська область

ЛЮБАРСЬКУ
Лесю Михайлівну

- завідувача сектору Козацько-десантного екологічного осередку імені Дмитра (Байди) Вишнівецького Українського козацтва, Тернопільська область

НОСЕНКО
Віру Володимирівну

- голову Канівського міськрайонного об'єднання громадської організації "Всеукраїнське товариство "Просвіта" імені Тараса Шевченка", Черкаська область

ХОРУЖИЙ
Людмилу Євгеніївну

- викладача комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу "Музична школа N 1 м. Добропілля", Донецька область

Нагородити орденом Данила Галицького

БОРШОША
Івана Семеновича

- заступника голови Сумської обласної державної адміністрації

СІНАЙКА
Олега Олександровича

- керівника служби Апарату Ради національної безпеки і оборони України

ЦИМБАЛА
В'ячеслава Анатолійовича

- директора департаменту Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Нагородити орденом "За доблесну шахтарську працю" III ступеня

КОЧАША
Анатолія Дмитровича

- прохідника відокремленого підрозділу "Шахта "Стаханова" державного підприємства "Красноармійськвугілля", Донецька область

Нагородити медаллю "За врятоване життя"

ДОЛІНОВСЬКОГО
Андрія Володимировича

- медбрата відокремленого підрозділу "Шахта "Степова" державного підприємства "Львіввугілля"

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"

ДУЛЬФАН
Ганну Яківну

- волонтера, м. Харків

ПРУДЬ
Оксану Валеріївну

- заступника начальника управління - начальника відділу департаменту Державного концерну "Укроборонпром"

СТЕПАНОВА
Віктора Валентиновича

- волонтера, активіста Харківського Євромайдану

УСАТЮКА
Сергія Борисовича

- машиніста тепловоза виробничого підрозділу служби локомотивного господарства "Локомотивне депо Помічна" регіональної філії "Одеська залізниця", Кіровоградська область

ШАЙХЕТДІНОВА
Вільяма Агзамовича

- начальника виробництва по спорядженню цеху філії державного підприємства "Машинобудівна фірма "Артем", Житомирська область

ШЕВЧЕНКО
Людмилу Сергіївну

- інженера Національного науково-природничого музею НАН
України, м. Київ

Нагородити відзнакою Президента України - Хрестом Івана Мазепи

ДЯЧУНА
Теодора Григоровича

- учасника національно-визвольного руху, Київська область

ПЕТРОВСЬКОГО
Олександра Володимировича

- члена громадської організації "Серця кіборгів", м. Київ

Присвоїти почесні звання:

"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

ЄВСЮКОВУ
Юрію Степановичу

- провідному майстру сцени обласного комунального закладу "Харківський державний академічний український драматичний театр імені Т. Г. Шевченка"

ЗАДНІПРОВСЬКОМУ
Назару Олександровичу

- артистові драми - провідному майстру сцени державного підприємства "Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка", м. Київ

ДУТЧАКУ
Михайлу Михайловичу

- головному диригентові Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької

КАРПЕНКО-БОДНАРУК
Жанні Любомирівні

- співачці, викладачу комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради "Коледж культури і мистецтв"

ЧУБАЮ
Тарасу Григоровичу

- керівникові рок-гурту "Плач Єремії", м. Львів

"НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"

ЛИПОВЦІ
Віктору Романовичу

- скульпторові, м. Київ

ШОЛТЕСУ
Степану Золтановичу

- художникові, м. Ужгород

"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

АНДРІЙЦЮ
Дмитру Володимировичу

- співакові, композитору, м. Київ

БАЖЕНОВІЙ
Катерині Анатоліївні

- артистці-солістці-інструменталістці державного підприємства "Національний будинок органної та камерної музики України", м. Київ

БУРЛУЦЬКОМУ
Андрію Володимировичу

- члену Національної спілки театральних діячів України, м. Київ

ВЛАСОВІЙ
Світлані Анатоліївні

- артистці-вокалістці академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України

ГАМАЗІ (БАГАНИЧ)
Вірі Степанівні

- співачці, фольклористці, м. Ужгород

ГУЛЬЦОВІЙ
Діані Павлівні

- солістці-інструменталістці Одеської обласної філармонії

ДОРОШУ
Володимиру Миколайовичу

- солістові гурту "Гармонія", Полтавська область

КОШОВІЙ
Олені Василівні

- артистці Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру

КРИКУНОВІЙ
Людмилі Аронівні

- солістці-вокалістці комунального театрально-концертного закладу культури "Циганський музично-драматичний театр "Романс", м. Київ

ОСМАНОВІЙ
Ленарі Шевкетівні

- викладачеві кафедри Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв

ПРИХОДЬКО
Анастасії Костянтинівні

- співачці, поету, композиторові, м. Київ

РИЧКУ
Олексію Андрійовичу

- керівникові колективу солістів-вокалістів Тульчинського районного будинку культури, Вінницька область

РУБАШКІНУ
Ігорю Олександровичу

- артистові комунального закладу "Театрально-видовищний заклад культури "Новий драматичний театр на Печерську", м. Київ

СОЛДАТЕНКУ
Владиславу Івановичу

- заступникові директора, викладачу-методистові коледжу хореографічного мистецтва "Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"

АНТОНОВУ
Олександру Івановичу

- директорові товариства "Молодіжний житловий комплекс "Оболонь", м. Київ

БОРОДАВКУ
Михайлу Вікторовичу

- генеральному директорові акціонерного товариства "Укренергомонтаж", м. Київ

ГАЙЧУКУ
Василю Івановичу

- начальникові відділу - заступникові начальника управління капітального будівництва виконавчого комітету Рівненської міської ради

ГЛАДКОВУ
Ігорю Олексійовичу

- директорові товариства "Промислово-інвестиційна компанія "Поділлябудінвест", м. Вінниця

ГОРОДІЛОВУ
Євгену Володимировичу

- заступникові директора комунального підприємства з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ", м. Київ

КАПЛІНУ
Роману Борисовичу

- завідувачеві лабораторії будівельно-технічних досліджень Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз імені заслуженого професора М. С. Бокаріуса

КОБЗАРЕНКУ
Олексію Петровичу

- директорові філії державного підприємства "Укрдержбудекспертиза" у Кіровоградській області

КОВАЛЬЧУКУ
Миколі Петровичу

- інженерові-будівельнику Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні

УМАНСЬКОМУ
Артуру Григоровичу

- заступникові директора з будівництва товариства "Марсель Груп", м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"

АБРАМОВСЬКІЙ
Любові Аркадіївні

- учительці Полтавської гімназії N 13 Полтавської міської ради

ДОРОФЕЙ
Марії Семенівні

- учительці Білоусівського навчально-виховного комплексу Сокирянського району, Чернівецька область

ДУБІЧ
Тетяні Андріївні

- учительці Бережанської загальноосвітньої школи I - III ступенів N 1 Бережанської міської ради, Тернопільська область

МАКАРОВІЙ
Ніні Георгіївні

- учительці загальноосвітньої школи I - III ступенів N 9 Дружківської міської ради, Донецька область

ПАШКОВСЬКІЙ
Наталі Василівні

- учительці Каховського навчально-виховного комплексу "Гімназія - спеціалізована школа I ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов" Каховської міської ради, Херсонська область

ПОПАДЮК
Ірині Михайлівні

- учительці Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради

РОМАНЕНКО
Аліні Оскарівні

- учительці Києво-Печерського ліцею N 171 "Лідер" Печерського району міста Києва

СКОПИЧУ
Дмитру Федоровичу

- вчителеві Аркадіївського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа I - III ступенів - дитячий садок" Згурівської районної ради, Київська область

ШАПОВАЛЕНКО
Неонілі Олександрівні

- директорові Яблунівської загальноосвітньої школи-інтернату I - III ступенів Прилуцької районної ради, Чернігівська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ГІРНИК УКРАЇНИ"

МЕЛЬНИКУ
Володимиру Васильовичу

- машиністові бурової установки акціонерного товариства "Південний гірничо-збагачувальний комбінат", Дніпропетровська область

ТРОЯНУ
Андрію Адамовичу

- головному механікові рудника N 4 державного підприємства "Артемсіль", Донецька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"

ГРАБКУ
Володимиру Віталійовичу

- ректорові Вінницького національного технічного університету, доктору технічних наук, професору

ЄМЕЛЬЯНОВУ
Ігорю Георгійовичу

- директорові Національного науково-природничого музею НАН
України, доктору біологічних наук, професорові

КИРИЛЕНКО
Ользі Павлівні

- завідувачеві кафедри Тернопільського національного економічного університету, доктору економічних наук, професорові

КУЦИКУ
Петру Олексійовичу

- ректорові Львівського торговельно-економічного університету, кандидатові економічних наук, професору

ЛЮБІНСЬКІЙ
Людмилі Григорівні

- завідувачеві кафедри Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, доктору біологічних наук, Хмельницька область

МАЛЬОВАНОМУ
Мирославу Степановичу

- завідувачеві кафедри Національного університету "Львівська політехніка", доктору технічних наук, професорові

ОВЧАРЕНКУ
Леоніду Сергійовичу

- завідувачеві кафедри державного закладу "Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров'я України", доктору медичних наук, професорові

ТИМЕНКУ
Володимиру Петровичу

- ученому секретареві Відділення професійної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України, доктору педагогічних наук, професору

ФРИЦЬКОМУ
Ігорю Олеговичу

- завідувачеві кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктору хімічних наук, професору

ШПОНЬЦІ
Ігорю Станіславовичу

- першому проректорові державного закладу "Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров'я України", доктору медичних наук, професорові

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"

БУЧКІВСЬКІЙ
Галині Вікентіївні

- доцентові кафедри Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії

ВІЗНЮКУ
Василю Васильовичу

- композиторові, художньому керівникові ансамблю народної та класичної музики "Перлина", м. Київ

ГРИЦЕНКУ
Миколі Семеновичу

- письменникові, президенту благодійної організації "Фонд сприяння ініціативам газети "День", м. Київ

ГУБЕНКО
Валентині Вікторівні

- художньому керівникові Дніпропетровської обласної громадської організації "Театр льодових мініатюр "Кристал"

ПИЛАТЮК
Олені Борисівні

- доцентові кафедри Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка

ПІВЕНЬ
Тамарі Миколаївні

- музикознавцеві Миколаївської обласної філармонії

ПОКЛІТАРУ
Раду Віталійовичу

- хореографові, старшому викладачу кафедри Київського національного університету культури і мистецтв

ПОКОТЮКУ
Анатолію Стратоновичу

- завідувачеві Сокальського музею "Людина. Земля. Всесвіт" комунального закладу Львівської обласної ради "Львівський музей історії релігії"

ХАРУНУ
Ярославу Йосиповичу

- директорові Львівської державної школи мистецтв N 9

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ"

БЕРЕЖНЯКУ
Віталію Михайловичу

- донорові, Чернігівська область

ЄРМОЛАЄВУ
Олександру Євгенійовичу

- донорові, Дніпропетровська область

ІГНАТЕНКУ
Олегу Івановичу

- донорові, м. Суми

МАЦЕГОРІ
Володимиру Олексійовичу

- донорові, Луганська область

НОВИКОВУ
Володимиру Михайловичу

- донорові, м. Суми

ШИВЧИШИНУ
Ігорю Йосиповичу

- донорові, м. Хмельницький

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"

ГОРЛОВУ
Валерію Івановичу

- директорові комунального підприємства "Міськсвітло" Бердянської міської ради, Запорізька область

ГРОМКУ
Ярославу Андрійовичу

- ветеранові енергетичної галузі, м. Київ

КОЗИЦЬКОМУ
Зіновію Ярославовичу

- голові наглядової ради товариства "Еко-Оптіма", м. Львів

КОКОЗІ
Олександру Миколайовичу

- начальникові служби відокремленого підрозділу "Южно-Українська атомна електростанція" державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом", Миколаївська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"

АКІМОВУ
Олександру Олексійовичу

- доцентові кафедри Академії муніципального управління, м. Київ

КРИЛОВУ
Денису Валерійовичу

- директорові фінансовому акціонерного товариства "Пологівський олійноекстракційний завод", Запорізька область

МАРГАСОВІЙ
Вікторії Геннадіївні

- завідувачеві кафедри Чернігівського національного технологічного університету

ПЕТРУКУ
Віталію Вікторовичу

- Голові Державного агентства України з управління зоною відчуження

ПОЗОВУ
Аполлону Харалампійовичу

- генеральному директорові видавництва всеукраїнських бухгалтерських видань "Баланс-Клуб", голові Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнський бухгалтерський клуб "Баланс", м. Дніпро

ПРОСКУРКІНУ
Сергію Володимировичу

- заступникові генерального директора Державної компанії з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення "Укрспецекспорт"

САВЧЕНКО
Тетяні Семенівні

- директорові Київського міського консультативно-діагностичного центру

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"

БЕЛИМЕНКО
Тетяні Василівні

- редакторові комунального підприємства "Редакція Якимівської районної газети "Слово трудівника", Запорізька область

БІЛІБАЄВУ
Аркадію Павловичу

- директорові виконавчому філії акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України "Чернігівська регіональна дирекція"

ГУДИМІ
Петру Ярославовичу

- головному редакторові творчо-виробничого об'єднання радіопрограм філії акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України "Тернопільська регіональна дирекція"

ГУЛЕВСЬКОМУ
Сергію Володимировичу

- викладачеві кафедри Українського інституту підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси, м. Київ

ЛІТЕРАТІ
Тетяні Олександрівні

- журналістці підприємства "Закарпатський інформаційний центр", м. Ужгород

САВЕЛЬЄВУ
Миколі Володимировичу

- редакторові комунального підприємства "Редакція газети Львівської міської ради "Ратуша"

ФЕДОРОВІЙ
Наталії Олексіївні

- головному редакторові телебачення редакції громадсько-політичних програм філії акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України "Луганська регіональна дирекція"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"

АБРАГАМОВИЧУ
Оресту Остаповичу

- завідувачеві кафедри Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

БУЙМІСТР
Наталії Іванівні

- лікареві Чернівецького обласного медичного діагностичного центру

ГАЩИШИНУ
Павлу Адамовичу

- завідувачеві відділення Волинської обласної клінічної лікарні

ГЕРМАНУ
Юрію Віталійовичу

- головному лікареві товариства "Медикгруп", м. Херсон

ГОЛОВАЧ
Ірині Юріївні

- завідувачеві відділення Клінічної лікарні "Феофанія" Державного управління справами

ДОНЕЦЬ
Валентині Євгенівні

- завідувачеві відділення комунальної установи "Центральна міська лікарня N 1" Житомирської міської ради

ДОВГАНЬ
Наталії Антонівні

- завідувачеві відділення комунальної установи "Міська клінічна лікарня N 1" Одеської міської ради

ЗАПОРОЖЧЕНКО
Марині Борисівні

- лікареві, доценту кафедри Одеського національного медичного університету, доктору медичних наук

ЗИМІ
Івану Ярославовичу

- головному лікареві комунального закладу "Рівненська обласна клінічна лікарня" Рівненської обласної ради

КОВТУНЯКУ
Олегу Миколайовичу

- завідувачеві відділення Олександрівської клінічної лікарні м. Києва

ПЄТУХОВІЙ
Марині Анатоліївні

- заступникові головного лікаря комунального закладу "Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради"

ПУЗІЮ
Олександру Миколайовичу

- завідувачеві відділення комунального закладу "Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром" Дніпропетровської обласної ради

САВЕНКОВУ
Юрію Федоровичу

- завідувачеві відділення комунального закладу "Дніпропетровське обласне лікувально-профілактичне об'єднання "Фтизіатрія" Дніпропетровської обласної ради

СЛОССЕРУ
Дмитру Володимировичу

- лікареві медичного центру "Універсальна клініка "Оберіг", м. Київ

ТЕРЗОВІЙ
Тетяні Борисівні

- науковому співробітникові державної установи "Національний інститут хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова Національної академії медичних наук України", м. Київ

ТОВМАСЯНУ
Вігену Володимировичу

- директорові, головному лікарю товариства "ТОВМЕД", м. Вінниця

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"

ГРИШКУ
Івану Івановичу

- лісничому Зіньківського лісництва державного підприємства "Гадяцьке лісове господарство", Полтавська область

ПАВЛУШЕНКУ
Олександру Денисовичу

- директорові державного підприємства "Словечанське лісове господарство", Житомирська область

ПРИХОДЬКУ
Василю Петровичу

- директорові державного підприємства "Народицьке спеціалізоване лісове господарство", Житомирська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"

КАЛАПІ
Сергію Георгійовичу

- голові правління - генеральному директору акціонерного товариства "Ельворті", м. Кропивницький

МАРАКУЛІНУ
Володимиру Ювеналійовичу

- директорові державного підприємства "Луцький ремонтний завод "Мотор"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"

БАЛБУС
Тетяні Анатоліївні

- майстрові народних художніх промислів, живопису та декоративного розпису, Тернопільська область

БЕРЕЗІВСЬКОМУ
Валерію Федоровичу

- майстрові виготовлення українських народних музичних духових інструментів, м. Житомир

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"

БАЗИКІНУ
Віктору Васильовичу

- змінному майстрові акціонерного товариства "Маріупольський металургійний комбінат", Донецька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"

АНДРУЩЕНКУ
Володимиру Павловичу

- керівникові народного хору "Слобожани" комунального закладу "Селищний будинок культури смт Новопсков", Луганська область

БЕРКОВИЧУ
Леоніду Петровичу

- начальникові відділу культури і туризму виконкому Коростенської міської ради, Житомирська область

ДЕНЬЗІ
Олександру Миколайовичу

- голові Черкаського обласного осередку Національної спілки кінематографістів України

ДОРОШЕНКУ
Юрію Михайловичу

- заступникові директора закладу культури "Київська академічна майстерня театрального мистецтва "Сузір'я"

ЖАЙВОРОНОК
Тетяні Анатоліївні

- директорові Миколаївської обласної бібліотеки для дітей імені В. О. Лягіна

ЗУБРИЦЬКІЙ
Катерині Григорівні

- директорові комунального закладу "Корецький районний будинок культури і дозвілля", Рівненська область

КІЦУЛ
Інні Федорівні

- директорові Чернівецького обласного художнього музею

КОБЗІ
Олегу Миколайовичу

- заступникові директора державного підприємства "Дирекція будинку державних художніх колективів", м. Київ

ЛЕВАДІ
Максиму Євгеновичу

- старшому науковому співробітникові Українського центру культурних досліджень, м. Київ

ЛОЙКО
Аллі Костянтинівні

- директорові Київської дитячої музичної школи N 7 імені Ігоря Шамо

ТИМЦЮ
Ігорю Васильовичу

- директорові Історико-краєзнавчого музею м. Винники, Львівська область

ХІМЕЮ
Роману Михайловичу

- керівникові народного аматорського хору "Просвіта" Коломийського міського палацу культури "Народний дім", Івано-Франківська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"

АВРАМЕНКУ
Олександру Миколайовичу

- доцентові кафедри Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

АНДРЄЄВУ
Олександру Анатолійовичу

- директорові обласного комунального позашкільного навчального закладу "Рівненська Мала академія наук учнівської молоді" Рівненської обласної ради

ГРИЗОДУБ
Євдокії Михайлівні

- завідувачеві спеціального дошкільного навчального закладу N 139 для дітей з порушенням мовлення Святошинського району міста Києва

ГРОМАДЮКУ
Петру Івановичу

- директорові Київського вищого професійного училища деревообробки

ГУЩУКУ
Ігорю Віталійовичу

- доцентові кафедри Національного університету "Острозька академія", Рівненська область

ЖМУРКУ
Ігорю Васильовичу

- директорові Шацького лісового коледжу імені В. В. Сулька, Волинська область

ІЛЬЧЕНКО
Світлані Вікторівні

- директорові позашкільного навчального закладу "Багатопрофільний молодіжний центр" Черкаської міської ради

КАЛИНЮКУ
Михайлу Васильовичу

- директорові Івано-Франківської загальноосвітньої школи I - III ступенів N 22 Івано-Франківської міської ради

КОВАЛЬ
Валентині Олександрівні

- деканові Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Черкаська область

КОЦУР
Надії Іванівні

- завідувачеві кафедри - професору кафедри державного вищого навчального закладу "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди", Київська область

ЛАГУТІ
Олені Петрівні

- викладачеві комунального закладу "Одеське обласне базове медичне училище"

ЛИТВИНЕНКО
Тетяні Миколаївні

- директорові Волинського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій

ЛИТВИНЕНКУ
Анатолію Васильовичу

- директорові Глухівського агротехнічного інституту імені С. А. Ковпака Сумського національного аграрного університету

МЕРЕЖКО
Ніні Василівні

- завідувачеві кафедри Київського національного торговельно-економічного університету

ПІСОЦЬКІЙ
Олені Олександрівні

- доцентові кафедри вищого державного навчального закладу України "Українська медична стоматологічна академія", м. Полтава

РЯБЧЕНКУ
Віктору Григоровичу

- доцентові кафедри Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка

СЕРЕДНИЦЬКІЙ
Аллі Дмитрівні

- начальникові відділу департаменту Міністерства освіти і науки України

СТЕПАНЧУКУ
Миколі Степановичу

- директорові Овруцького професійного ліцею, Житомирська область

СТРИЖЕНКУ
Віктору Андрійовичу

- директорові Комарівської загальноосвітньої школи-інтернату I - II ступенів Борзнянської районної ради, Чернігівська область

ХОМЕНКУ
Віталію Григоровичу

- завідувачеві кафедри Бердянського державного педагогічного університету, Запорізька область

ШИНКАРУКУ
Василю Дмитровичу

- деканові Національного університету біоресурсів і природокористування України, м. Київ

ЮРЧЕНКУ
Володимиру Володимировичу

- директорові Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування Національного агентства України з питань державної служби

ЯРОВОМУ
Володимиру Леонідовичу

- першому проректорові Національного університету харчових технологій, м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"

ЧУМАКУ
Сергію Павловичу

- виконувачеві обов'язки директора державної установи "Київський міський лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"

ГОНЧАРУ
Павлу Яковичу

- головному інженерові товариства "Агробізнес", Тернопільська область

КАЛАШНИКУ
Петру Миколайовичу

- головному спеціалістові відділу Управління Департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України

КОГУТУ
Павлу Петровичу

- заступникові директора фабрики банкнотного паперу Банкнотно-монетного двору Національного банку України

КРИВОШАПУ
Василю Петровичу

- електромонтерові цеху акціонерного товариства "Сумихімпром"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"

БАБІЮ
Михайлу Олексійовичу

- генеральному директорові корпорації з питань садівництва, розсадництва та переробної промисловості "Дністер", Чернівецька область

БАНТОВУ
Миколі Івановичу

- директорові товариства сільськогосподарської науково-виробничої агрофірми "Мрія", Сумська область

ЄРУХУ
Івану Семеновичу

- начальникові Горностаївського міжрайонного управління водного господарства Херсонського обласного управління водних ресурсів

КОРДУБАНУ
Юрію Володимировичу

- генеральному директорові товариства "Білагро", Полтавська область

МЕЛЬНИКУ
Миколі Васильовичу

- директорові сільськогосподарського товариства "Агрофірма Світанок", Вінницька область

СЕМИГРЕЄНКУ
Сергію Васильовичу

- засновникові сільськогосподарського підприємства "Дружба", Полтавська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"

ПОЛКОВНІКОВІЙ
Ользі Яківні

- начальникові управління соціального захисту населення Запорізької міської ради

СУХОМЛИНУ
Віктору Борисовичу

- директорові Київського міського центру зайнятості

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"

БОБРОВИЧУ
Олександру Миколайовичу

- завідувачеві відділу Управління справами Апарату Верховної Ради України

КОВАЛИШЕНУ
Анатолію Васильовичу

- головному інженерові акціонерного товариства "Акціонерна компанія "Київводоканал"

КОВАЛЬСЬКОМУ
Леоніду Володимировичу

- начальникові Маневицького виробничого управління житлово-комунального господарства, Волинська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"

БЕККЕРУ
Івану Васильовичу

- генеральному директорові товариства "Фірма "Ікарус", м. Харків

БІНДЮК
Ірині Миколаївні

- операторові з обслуговування та ремонту вагонів виробничого підрозділу "Експлуатаційне ремонтне вагонне депо Херсон" регіональної філії "Одеська залізниця"

ЛИПОВЕНКУ
Петру Івановичу

- президентові асоціації "Аеропорти України" цивільної авіації, м. Київ

ЯДУСІ
Віктору Йосиповичу

- голові регіональної ради Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України у Хмельницькій області

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ"

БАЛЕЗІ
Олександру Юрійовичу

- першому заступникові начальника Державної екологічної інспекції у Закарпатській області

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"

БОЛДІНУ
Максиму Яковичу

- адвокатові, директорові товариства "МБСМ Юридична фірма", м. Київ

БОРДЕНЮК
Євгенії Миколаївні

- судді Вищого господарського суду України у відставці

ГРЕБЕНЮКУ
Максиму Васильовичу

- керівникові Міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організованою злочинністю при Раді національної безпеки і оборони України

ДІДЕНКУ
Олегу Миколайовичу

- члену Центральної виборчої комісії

ІГОЛКІНУ
Сергію Михайловичу

- директорові Департаменту Національного агентства України з питань державної служби

КЛИМЕНКУ
Артему Ростиславовичу

- директорові департаменту Державного концерну "Укроборонпром"

ЛАЩЕНКУ
Віктору Діодоровичу

- судді апеляційного суду Київської області у відставці

МАМЧУРУ
Ярославу Степановичу

- судді Київського апеляційного адміністративного суду у відставці

МАРЧЕНКУ
Роману Вікторовичу

- старшому партнерові юридичної фірми "Ілляшев та Партнери", м. Київ

МУСІНІЙ
Тетяні Григорівні

- судді апеляційного суду Львівської області у відставці

СТЕЦЕВИЧУ
Олегу Івановичу

- заступникові голови - керівнику апарату Чернівецької обласної державної адміністрації

СТРИЖКО
Світлані Іванівні

- судді апеляційного суду міста Києва у відставці

ЧОРНОУС
Оксані Святославівні

- заступникові начальника відділу Департаменту Державної міграційної служби України

ШУМ
Ларисі Іванівні

- судді Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області у відставці

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"

БОНДАРЧУКУ
Андрію Володимировичу

- старшому тренерові-викладачу комунального закладу "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності" Запорізької обласної ради

ГОЛУБУ
Олександру Володимировичу

- тренерові-викладачу Роменської районної дитячо-юнацької спортивної школи імені П. Калнишевського, Сумська область

ЛУЦАКУ
Валерію Олексійовичу

- президентові Всеукраїнської федерації бодібілдингу, фітнесу та атлетизму, м. Київ

МАЙСТРУ
Аркадію Олександровичу

- тренерові-викладачу Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи

СОЛОМІНУ
Анатолію Васильовичу

- старшому тренерові штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики, м. Київ

ТІМАРЄВУ
Сергію Віталійовичу

- директорові комунального закладу "Дніпропетровський обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", м. Дніпро

ТОСТАНОВСЬКОМУ
Михайлу Васильовичу

- голові Чернівецької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Спартак"

ФОЩІЮ
Володимиру Григоровичу

- першому заступникові голови Федерації футболу Черкаської області

ХАДЖІОГЛУ
Миколі Петровичу

- тренерові-викладачу дитячо-юнацької спортивної школи N 2 м. Миколаєва

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"

ДМІТРУХУ
Миколі Антоновичу

- художникові, м. Тернопіль

ЛАВРУ
Костянтину Тихоновичу

- головному художникові видавництва "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА", м. Київ

ЛЕВЧЕНКУ
Віктору Леонідовичу

- художникові-живописцю, м. Київ

РОСУЛ
Мирославі Омелянівні

- художникові прикладного мистецтва, м. Ужгород

РУБАН
Олександрі Юріївні

- скульпторові, м. Київ

ШАБУНІНУ
Андрію Миколайовичу

- художникові, м. Івано-Франківськ.

 

Президент України

П. ПОРОШЕНКО

м. Київ
24 серпня 2017 року
N 251/2017

 

Опрос