Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке предоставления в 1995 году государственной кредитной поддержки предприятиям

Президент Украины
Указ Президента от 09.03.1995 № 194/95
редакция действует с 10.07.1995

УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про порядок надання в 1995 році державної кредитної підтримки підприємствам

Із змінами і доповненнями, внесеними
Указом Президента України
від 10 липня 1995 року N 577/95

З метою впорядкування надання кредитної підтримки підприємствам, які забезпечують функціонування народного господарства та насичують споживчий ринок товарами, постановляю:

1. Установити, що в 1995 році державну кредитну підтримку можуть одержувати:

державні та інші підприємства, у майні яких частка державної власності перевищує 50 відсотків (далі - підприємства), для проведення заходів, пов'язаних із здійсненням програми санації та структурної перебудови підприємств;

підприємства усіх форм власності для нарощування обсягів випуску та реалізації продукції;

підприємства оптової та роздрібної торгівлі усіх форм власності для закупівлі товарів лише вітчизняних виробників з наступною їх реалізацією споживачам.

(абзац четвертий статті 1 в редакції 
Указу Президента України від 10.07.95 р. N 577/95) 

2. Рекомендувати Національному банку України спрямовувати в 1995 році до 20 відсотків первинної кредитної емісії, визначеної Верховною Радою України, на кредитування комерційних банків через кредитні аукціони для наступного кредитування ними підприємств, зазначених у статті 1 цього Указу.

Кабінету Міністрів України разом з Національним банком України визначити у двотижневий строк перелік уповноважених банків, які можуть брати участь у кредитних аукціонах, передбачених цією статтею.

3. Установити, що державна кредитна підтримка надається підприємствам на загальних умовах їх кредитоспроможності під затверджені проекти використання коштів, бізнес-плани, плани структурної перебудови, проекти санації підприємств.

Державна кредитна підтримка підприємствам оптової та роздрібної торгівлі усіх форм власності надається шляхом відкриття кредитних ліній із застосуванням позичкового спеціального рахунку в банках.

(стаття 3 доповнена частиною другою згідно з 
Указом Президента України від 10.07.95 р. N 577/95) 

4. Установити, що надання кредитів відповідно до цього Указу здійснюється під заставу майна підприємств або векселів, одержаних цими підприємствами від споживачів їхньої продукції.

5. Кабінету Міністрів України разом з Національним банком України затвердити в десятиденний строк положення про порядок надання підприємствам державної кредитної підтримки, передбаченої цим Указом.

 

 

Президент України

Л. КУЧМА

м. Київ
9 березня 1995 року
N 194/95

 
 

Опрос