Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О коллегии министерства и иного центрального органа исполнительной власти

Президент Украины
Указ Президента от 31.12.2005 № 1902/2005
действует с 05.02.2006

Указ
Президента України

Про колегію міністерства та іншого центрального органу виконавчої влади

З метою посилення відповідальності міністрів, керівників інших центральних органів виконавчої влади за формування та реалізацію державної політики у відповідній сфері постановляю:

1. Установити, що персональний склад колегії міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади (крім Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Адміністрації Державної прикордонної служби України) затверджується міністром, керівником іншого центрального органу виконавчої влади.

До складу колегії входять керівники міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади, керівники урядових органів державного управління, що діють у складі міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади, керівники окремих об'єктів державної власності, що перебувають в управлінні міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади, а також за згодою представники відповідних комітетів Верховної Ради України, органів державної влади, установ, громадських організацій, науковці та інші особи.

На засіданнях колегії міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади розглядаються питання вироблення рекомендацій з питань формування та реалізації державної політики, найважливіших напрямів діяльності міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади, проектів нормативно-правових актів, програм та інших документів, розгляду інших питань.

Колегія міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади є постійним консультативно-дорадчим органом, її засідання проводяться в міру потреби, але не рідше одного разу на місяць.

2. Кабінету Міністрів України в місячний строк:

внести пропозиції щодо внесення змін до актів Президента України, які випливають із цього Указу;

привести свої рішення у відповідність із цим Указом.

 

Президент України 

В. ЮЩЕНКО 

м. Київ
31 грудня 2005 року
N 1902/2005
 

  

Опрос