Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Порядке рассмотрения предложений относительно участия Украины в международных операциях по поддержанию мира и безопасности

Президент Украины
Порядок, Указ Президента от 01.02.2000 № 153/2000
редакция действует с 17.07.2013

УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про Порядок розгляду пропозицій щодо участі України в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки

Із змінами і доповненнями, внесеними
Указом Президента України
від 15 липня 2013 року N 380/2013

(У назві та тексті Указу слова "миротворчих операціях" замінено словами "операціях з підтримання миру і безпеки" згідно з Указом Президента України від 15 липня 2013 року N 380/2013)

Затвердити Порядок розгляду пропозицій щодо участі України в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки (додається).

 

Президент України 

Л. КУЧМА 

м. Київ
1 лютого 2000 року
N 153/2000
 

  

 

ПОРЯДОК
розгляду пропозицій щодо участі України в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки

(назва Порядку із змінами, внесеними згідно з Указом
 Президента України від 15.07.2013 р. N 380/2013)

(У тексті Порядку слова "інших регіональних організацій" замінено словами "інших міжнародних організацій у сфері безпеки", а слова "миротворча операція", "миротворчі операції" в усіх відмінках - відповідно словами "операція з підтримання миру і безпеки", "операції з підтримання миру і безпеки" у відповідному відмінку згідно з Указом Президента України від 15 липня 2013 року N 380/2013)

1. У разі надходження від Секретаріату ООН, секретаріатів ОБСЄ, інших міжнародних організацій у сфері безпеки інформації щодо можливої участі України в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки Міністерство закордонних справ України протягом одного робочого дня повідомляє про неї Міністерство оборони України, Міністерство внутрішніх справ України, Державну службу України з надзвичайних ситуацій та інші центральні органи виконавчої влади, що мають персонал, матеріально-технічні ресурси та можуть надавати відповідні послуги, необхідні для проведення міжнародних операцій з підтримання миру і безпеки.

(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з Указом
 Президента України від 15.07.2013 р. N 380/2013)

2. Міністерства та інші центральні органи виконавчої влади України, зазначені в пункті 1 цього Порядку, у тижневий строк подають Міністерству закордонних справ України свої пропозиції щодо можливої участі України у відповідній операції з підтримання миру і безпеки.

3. Міністерство закордонних справ України протягом одного робочого дня доводить до відома Секретаріату ООН, секретаріатів ОБСЄ, інших міжнародних організацій у сфері безпеки інформацію про можливості України щодо участі в міжнародній операції з підтримання миру і безпеки.

4. Якщо Секретаріат ООН, секретаріати ОБСЄ, інших міжнародних організацій у сфері безпеки надішлють Україні офіційне звернення щодо направлення національного контингенту чи національного персоналу або надання матеріально-технічних ресурсів та послуг, Міністерство закордонних справ України протягом одного робочого дня інформує про це заінтересовані міністерства та інші центральні органи виконавчої влади і згідно з Законом України "Про участь України в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки" за погодженням з відповідними центральними органами виконавчої влади вносить у 20-денний строк пропозицію на розгляд Ради національної безпеки і оборони України.

(абзац перший пункту 4 із змінами, внесеними згідно з
Указом Президента України від 15.07.2013 р. N 380/2013)

У разі коли Секретаріатом ООН, секретаріатами ОБСЄ, інших міжнародних організацій у сфері безпеки встановлено строки для відповіді на їх офіційне звернення, пропозиція на розгляд Ради національної безпеки і оборони України подається з урахуванням цих строків.

5. Рада національної безпеки і оборони України розглядає пропозицію щодо участі України в міжнародній операції з підтримання миру і безпеки та подає її на розгляд Президентові України.

6. Якщо Президент України прийме рішення про участь України в міжнародній операції з підтримання миру і безпеки, а Верховна Рада України схвалить рішення про направлення національного контингенту, Міністерство закордонних справ України негайно інформує про це Секретаріат ООН, секретаріати ОБСЄ, інших міжнародних організацій у сфері безпеки.

(пункт 6 із змінами, внесеними згідно з Указом 
Президента України від 15.07.2013 р. N 380/2013)

7. Контроль за додержанням заінтересованими центральними органами виконавчої влади строків розгляду і внесення відповідних пропозицій здійснює Міністерство закордонних справ України.

 

Глава Адміністрації
Президента України
 

 
В. ЛИТВИН
 

Опрос