Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые указы Президента Украины

Президент Украины
Указ Президента от 23.02.2012 № 142/2012
действует с 11.03.2012

УКАЗ
Президента України

Про внесення змін до деяких указів Президента України

1. Внести до указів Президента України такі зміни:

1) у Положенні про стипендії Президента України для талановитих перспективних спортсменів України, затвердженому Указом Президента України від 20 вересня 1994 року N 537 "Про Положення про стипендії Президента України для талановитих перспективних спортсменів України" (зі змінами, внесеними Указом від 25 січня 2003 року N 40):

а) у пункті 3 слова "Державним комітетом України з питань фізичної культури і спорту" замінити словами "Державною службою молоді та спорту України (Держмолодьспорт України)";

б) пункти 5 - 7 викласти в такій редакції:

"5. Висунення спортсменів - кандидатів на здобуття стипендій Президента України провадять національні федерації з видів спорту. Конкурсний відбір серед цих спортсменів здійснює комісія, яка утворюється в установленому порядку Держмолодьспортом України.

Умови та порядок проведення конкурсу на здобуття стипендії Президента України визначає Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України.

6. За результатами конкурсу комісія готує пропозиції щодо присудження стипендій Президента України.

Рішення про присудження стипендій Президента України приймає Держмолодьспорт України.

7. Позбавлення стипендіата стипендії Президента України може бути здійснено Держмолодьспортом України за поданням національної федерації, яка вносила пропозицію про призначення стипендії Президента України відповідному стипендіату, в разі порушення спортсменом навчально-тренувального процесу, зниження спортивних результатів або дискваліфікації спортсмена";

2) в Указі Президента України від 11 липня 2005 року N 1071 "Про стипендії Президента України для видатних спортсменів та тренерів України з олімпійських видів спорту" (зі змінами, внесеними Указами від 21 липня 2008 року N 642, від 16 грудня 2008 року N 1165 та від 15 лютого 2010 року N 163):

а) у статті 3 слова "Міністерству України у справах сім'ї, молоді та спорту" замінити словами "Державній службі молоді та спорту України";

б) статтю 4 визнати такою, що втратила чинність;

в) у Положенні про стипендії Президента України для видатних спортсменів та тренерів України з олімпійських видів спорту, затвердженому зазначеним Указом:

пункти 4 і 5 викласти в такій редакції:

"4. Конкурсний відбір претендентів на здобуття стипендій Президента України та подання пропозицій щодо розмірів зазначених стипендій для тренерів згідно з їх особистим внеском у підготовку відповідного спортсмена проводить комісія, яка утворюється в установленому порядку Державною службою молоді та спорту України (Держмолодьспорт України).

Порядок проведення конкурсу на здобуття стипендії Президента України визначає Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України.

За результатами конкурсу комісія вносить відповідні пропозиції щодо кандидатур на одержання стипендій Президента України та розмірів зазначених стипендій для тренерів до Держмолодьспорту України.

Держмолодьспорт України на підставі пропозицій комісії розробляє та вносить проект відповідного указу Президента України Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України, яке погоджує проект указу Президента України та подає його на розгляд Кабінету Міністрів України.

5. Стипендії Президента України призначаються Президентом України за поданням Кабінету Міністрів України";

у пункті 8 слова "Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту" замінити словами "Держмолодьспорту України, внесеним у встановленому порядку";

3) у Положенні про стипендії Президента України для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів, затвердженому Указом Президента України від 6 квітня 2006 року N 290 "Про заходи щодо фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів та підтримки паралімпійського і дефлімпійського руху в Україні" (зі змінами, внесеними Указами від 21 липня 2008 року N 642 та від 15 лютого 2010 року N 163):

а) абзаци другий і третій пункту 4 замінити чотирма абзацами такого змісту:

"Конкурсний відбір претендентів на здобуття стипендій Президента України та розгляд пропозицій щодо розмірів зазначених стипендій для тренерів проводить комісія, яка утворюється в установленому порядку Державною службою молоді та спорту України (Держмолодьспорт України).

Порядок проведення конкурсу на здобуття стипендії Президента України визначає Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України.

За результатами конкурсу комісія вносить відповідні пропозиції щодо кандидатур на одержання стипендій Президента України та розмірів зазначених стипендій для тренерів до Держмолодьспорту України.

Держмолодьспорт України на підставі пропозицій комісії розробляє та вносить проект відповідного указу Президента України до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, яке погоджує проект указу Президента України та подає його на розгляд Кабінету Міністрів України";

б) пункт 5 викласти в такій редакції:

"5. Стипендії Президента України призначаються Президентом України за поданням Кабінету Міністрів України";

в) у пункті 8 слова "Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту" замінити словами "Держмолодьспорту України, внесеним у встановленому порядку".

2. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України затвердити нормативно-правові акти, що випливають із цього Указу.

 

Президент України

В. ЯНУКОВИЧ

м. Київ
23 лютого 2012 року
N 142/2012

 

Опрос