Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении эксперимента по введению обязательного социального медицинского страхования в городе Киеве и Киевской области

Президент Украины
Указ Президента от 14.11.2000 № 1223/2000
действует с 12.12.2000

УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про проведення експерименту щодо впровадження обов'язкового соціального медичного страхування в місті Києві та Київській області

З метою опрацювання нових організаційних форм та економічних механізмів забезпечення потреб населення в медичній допомозі постановляю:

1. Підтримати ініціативу Київської міської державної адміністрації та Київської обласної державної адміністрації про проведення експерименту щодо впровадження обов'язкового соціального медичного страхування в місті Києві та Київській області.

2. Кабінету Міністрів України за участю Київської міської державної адміністрації та Київської обласної державної адміністрації підготувати в шестимісячний строк законопроект про проведення на території міста Києва та Київської області експерименту щодо впровадження обов'язкового соціального медичного страхування та внести його в установленому порядку на розгляд Верховної Ради України.

 

Президент України 

Л. КУЧМА 

м. Київ
14 листопада 2000 року
N 1223/2000
 

  

Опрос