Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Положении о порядке предоставления грантов Президента Украины для поддержки научных исследований молодых ученых

Президент Украины
Указ Президента от 24.12.2002 № 1210/2002
действует с 15.01.2003

УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про Положення про порядок надання грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених

Затвердити Положення про порядок надання грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених (додається).

 

Президент України 

Л. КУЧМА 

м. Київ
24 грудня 2002 року
N 1210/2002
 

  

 

ПОЛОЖЕННЯ
про порядок надання грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених

1. Це Положення визначає порядок надання щорічних грантів Президента України для підтримки актуальних, значущих наукових досліджень молодих учених (далі - гранти).

2. Гранти призначаються відповідно до Указу Президента України від 9 квітня 2002 року N 315 "Про додаткові заходи щодо підтримки молодих учених".

3. Гранти можуть одержати молоді вчені віком (на момент подачі заявки): доктори наук - до 35 років, докторанти - до 33 років, кандидати наук - до 30 років.

4. Гранти можуть бути надані як на проведення запланованих наукових досліджень, так і тих, що вже проводяться (в тому числі й тих, на які гранти вже надавалися).

5. Для одержання гранту претендент подає до 20 лютого до Міністерства освіти і науки України складені за встановленою цим Міністерством формою заявку, що включає план наукових досліджень із зазначенням їх мети, способу здійснення та очікуваних результатів, прогноз їх використання, інформаційну довідку про головних виконавців наукових досліджень та кошторис, а також гарантійний лист підприємства (установи, організації), яке зобов'язується забезпечити проведення наукових досліджень.

6. Розгляд заявок на одержання грантів здійснюється Державним фондом фундаментальних досліджень у порядку, встановленому Міністерством освіти і науки України.

7. Міністерство освіти і науки України подає пропозиції щодо надання грантів на розгляд Кабінету Міністрів України.

Призначення грантів молодим ученим здійснює Президент України за поданням Кабінету Міністрів України.

8. Інформація про призначення грантів оприлюднюється через засоби масової інформації.

9. Після призначення гранту між Міністерством освіти і науки України, одержувачем гранту та підприємством (установою, організацією), яке зобов'язується забезпечити проведення наукових досліджень, укладається відповідний договір.

Надані одержувачу гранту кошти перераховуються поетапно частинами, визначеними в договорі, на рахунок підприємства (установи, організації), яке забезпечує проведення наукових досліджень.

10. Одержувач гранту та підприємство (установа, організація), яке забезпечує проведення наукових досліджень, у визначені договором строки подають до Міністерства освіти і науки України звіт про використання виділених коштів за формою, встановленою цим Міністерством. У разі використання коштів не за цільовим призначенням одержувач гранту та зазначене в договорі підприємство (установа, організація) несуть відповідальність, передбачену законом та договором.

Міністерство освіти і науки України щороку інформує Адміністрацію Президента України та Кабінет Міністрів України про проведення наукових досліджень, на які було виділено кошти.

11. Оподаткування коштів, одержаних у вигляді гранту, здійснюється у визначеному законодавством порядку.

 

Глава Адміністрації
Президента України
 

 
В. МЕДВЕДЧУК
 

Опрос