Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О временном исполнении обязанностей председателей местных государственных администраций

Президент Украины
Указ Президента от 29.12.2006 № 1164/2006
Утратил силу

Указ
Президента України

Про тимчасове виконання обов'язків голів місцевих державних адміністрацій

Указ втратив чинність
(згідно з Указом Президента України
 від 26 червня 2008 року N 592/2008)

З метою забезпечення належної організації роботи місцевих державних адміністрацій щодо виконання покладених на них Конституцією та законами України повноважень, недопущення дестабілізації соціально-економічного розвитку відповідних територій, порушення прав і свобод людини і громадянина та у зв'язку з відсутністю законодавчого врегулювання питання про тимчасове виконання обов'язків голів місцевих державних адміністрацій у разі їх звільнення (відставки), відповідно до статті 102 Конституції України постановляю:

1. Установити, що у разі звільнення (відставки) голови місцевої державної адміністрації тимчасове виконання обов'язків голови місцевої державної адміністрації за рішенням Президента України покладається на одного із заступників голови місцевої державної адміністрації або іншу особу на строк до призначення в установленому порядку за поданням Кабінету Міністрів України голови місцевої державної адміністрації.

2. Визнати таким, що втратив чинність, Указ Президента України від 27 липня 1996 року N 607 "Про порядок розгляду питань, пов'язаних з призначенням на посади голів, заступників голів обласних, Київської і Севастопольської міських та голів районних державних адміністрацій".

 

Президент України

В. ЮЩЕНКО

м. Київ
29 грудня 2006 року
N 1164/2006

 

Опрос