Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Всеукраинской неделе права

Президент Украины
Указ Президента от 08.12.2008 № 1149/2008
Утратил силу

Указ
Президента України

Про Всеукраїнський тиждень права

Указ втратив чинність
(згідно з Указом Президента України
 від 5 лютого 2020 року N 39/2020)

Ураховуючи важливе значення правової освіти в дальшій розбудові України як правової держави, вихованні у громадян поваги до закону і прав людини, з нагоди 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини постановляю:

1. Започаткувати проведення Всеукраїнського тижня права щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

2. Кабінету Міністрів України щороку розробляти та затверджувати до 1 жовтня плани заходів з проведення Всеукраїнського тижня права.

3. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям щороку розробляти та затверджувати регіональні плани заходів з проведення Всеукраїнського тижня права.

4. Державному комітету телебачення та радіомовлення України забезпечувати широке висвітлення у засобах масової інформації заходів з проведення Всеукраїнського тижня права, організовувати тематичні теле- та радіопередачі щодо прав і свобод людини і громадянина.

 

Президент України 

В. ЮЩЕНКО 

м. Київ
8 грудня 2008 року
N 1149/2008
 

  

Опрос