Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене постановления Кабинета Министров Украины от 17 сентября 2003 года N 1473

Президент Украины
Указ Президента от 01.10.2003 № 1132/2003
Утратил силу

УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про скасування постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2003 року N 1473

Указ втратив чинність
 (згідно з Указом Президента України
 від 9 листопада 2004 року N 1381/2004)

Кабінет Міністрів України 17 вересня 2003 року прийняв постанову N 1473 "Про затвердження Інвестиційної програми виробництва вантажних автомобілів і автобусів відкритим акціонерним товариством "Луцький автомобільний завод", якою затвердив Інвестиційну програму виробництва вантажних автомобілів і автобусів відкритим акціонерним товариством "Луцький автомобільний завод". Згідно з цією програмою відкритому акціонерному товариству "Луцький автомобільний завод" надаються після внесення до його статутного фонду відповідних інвестицій передбачені Законом України "Про стимулювання виробництва автомобілів в Україні" пільги, а саме: звільнення від справляння ввізного мита та оподаткування податком на додану вартість операцій із ввезення (пересилання) на митну територію України товарів (включаючи машинокомплекти), оподаткування за нульовою ставкою операцій з продажу автомобілів, автобусів і комплектуючих виробів, звільнення від земельного податку, запровадження особливого порядку оподаткування прибутку.

Зазначені пільги відкритому акціонерному товариству "Луцький автомобільний завод" надаються під випуск незначної кількості автомобілів - лише 1580 одиниць у 2003 році, що становить менш як 2 відсотки від виробництва автомобілів в Україні.

Запровадження такого спеціального режиму діяльності для відкритого акціонерного товариства "Луцький автомобільний завод" економічно невиправдано, призведе до скорочення надходжень до державного та місцевих бюджетів і не відповідає економічним інтересам держави.

Крім того, застосування спеціального режиму фінансово-господарської діяльності для відкритого акціонерного товариства "Луцький автомобільний завод" не відповідає курсу на впровадження норм і принципів системи ГАТТ/СОТ, гармонізацію законодавства України із законодавством Європейського Союзу.

Виходячи з наведеного та відповідно до пункту 16 частини першої статті 106 Конституції України постановляю:

1. Скасувати постанову Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2003 року N 1473 "Про затвердження Інвестиційної програми виробництва вантажних автомобілів і автобусів відкритим акціонерним товариством "Луцький автомобільний завод".

2. Кабінету Міністрів України підготувати та внести у двомісячний строк на розгляд Верховної Ради України законопроект про скасування Закону України "Про стимулювання виробництва автомобілів в Україні" та інших законодавчих актів щодо державної підтримки автомобілебудівної промисловості України як таких, що не відповідають нормам і принципам системи ГАТТ/СОТ.

 

Президент України 

Л. КУЧМА 

м. Київ
1 жовтня 2003 року
N 1132/2003
 

  

Опрос