Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по реализации Стратегии реформирования системы государственной службы в Украине на 2002 год

Президент Украины
Указ Президента от 19.11.2001 № 1100/2001

УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про заходи щодо реалізації Стратегії реформування системи державної служби в Україні на 2002 рік

1. Схвалити заходи щодо реалізації Стратегії реформування системи державної служби в Україні на 2002 рік (додаються).

2. Кабінету Міністрів України забезпечити в установлені строки виконання заходів, зазначених у статті 1 цього Указу.

 

Президент України 

Л. КУЧМА 

м. Київ
19 листопада 2001 року
N 1100/2001
 

  

 

ЗАХОДИ
щодо реалізації Стратегії реформування системи державної служби в Україні на 2002 рік

1. Доопрацювати проекти нової редакції Законів України "Про державну службу" та "Про місцеві державні адміністрації" з урахуванням положень Законів України "Про Кабінет Міністрів України", "Про міністерства, інші центральні органи виконавчої влади" та подати їх у встановленому порядку на розгляд Верховної Ради України.

2. Розробити проекти нормативно-правових актів відповідно до Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування".

3. Підготувати проект закону про внесення змін до Закону України "Про боротьбу з корупцією" у зв'язку з прийняттям Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування".

4. Завершити впорядкування структури апаратів та забезпечити складання штатних розписів органів виконавчої влади з урахуванням Реєстру посад державних службовців та типових професійно-кваліфікаційних характеристик цих посад.

5. Запровадити державну статистичну звітність з питань обліку державних службовців з урахуванням посадових осіб органів місцевого самоврядування.

6. Розробити стандарти якості роботи державних службовців та запровадити їх для щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них завдань і обов'язків.

7. Підготувати пропозиції щодо переліку державних послуг, які надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування фізичним і юридичним особам, та порядку їх надання.

8. Розробити механізм відбору на державну службу перспективних випускників вищих навчальних закладів IV рівня акредитації.

9. Здійснити заходи щодо відбору, підготовки та включення до кадрового резерву державної служби представників кримськотатарської молоді та інших національних меншин України.

10. Забезпечити централізований облік осіб, які займали посади державних службовців I - II категорій та припинили службу до досягнення граничного віку перебування на державній службі, з метою залишення їх у кадровому резерві та можливого подальшого використання на державній службі.

11. Розробити концепцію закону про систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців.

12. Утворити при Головному управлінні державної служби України Міжвідомчу раду з питань професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

13. Опрацювати і запровадити порядок застосування дистанційної форми навчання державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.

14. Забезпечити підвищення кваліфікації працівників органів виконавчої влади, які займаються питаннями запобігання корупції, за угодами з вищими навчальними закладами Міністерства внутрішніх справ України.

15. Забезпечити дальше виконання завдань, передбачених Комплексною програмою підготовки державних службовців, науковою програмою дослідження розвитку державної служби та вдосконалення кадрового забезпечення державного управління, планом заходів щодо вдосконалення єдиної державної комп'ютерної системи "Кадри" на 2002 рік.

16. Підготувати пропозиції щодо підвищення престижу державної служби, соціального захисту державних службовців, яких звільнено з державної служби за станом здоров'я.

17. Розробити та подати на затвердження Президентові України заходи щодо реалізації Стратегії реформування системи державної служби в Україні на 2003 рік.

 

Глава Адміністрації
Президента України
 

 
В. ЛИТВИН
 

Опрос