Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О комплексной проверке деятельности Министерства обороны Украины и состояния боевой и мобилизационной готовности Вооруженных Сил Украины

Президент Украины
Указ Президента от 06.02.2008 № 103/2008
действует с 06.02.2008

Указ
Президента України

Про комплексну перевірку діяльності Міністерства оборони України та стану бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України

З метою оцінки стану бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України, їх ресурсного забезпечення, здійснення контролю за використанням бюджетних коштів та переданих до сфери управління Міністерства оборони України військового майна і земель та відповідно до пункту 17 частини першої статті 106 Конституції України постановляю:

1. Здійснити до 20 березня 2008 року інспекційну перевірку бойової і мобілізаційної готовності та боєздатності Збройних Сил України.

2. Утворити Інспекційну комісію з перевірки бойової і мобілізаційної готовності та боєздатності Збройних Сил України (далі - Комісія).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос