Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Единой компьютерной информационной системе правоохранительных органов по вопросам борьбы с преступностью

Президент Украины
Указ Президента от 31.01.2006 № 80/2006
действует с 26.02.2006

Указ
Президента України

Про Єдину комп'ютерну інформаційну систему правоохоронних органів з питань боротьби зі злочинністю

З метою поліпшення координації організаційних, оперативно-розшукових, правових та інформаційних заходів правоохоронних органів щодо боротьби зі злочинністю, підвищення рівня роботи в цій сфері постановляю:

1. Визнати за необхідне створення Єдиної комп'ютерної інформаційної системи правоохоронних органів з питань боротьби зі злочинністю (далі - Єдина комп'ютерна система).

2. Кабінету Міністрів України забезпечити здійснення заходів щодо створення Єдиної комп'ютерної системи, в тому числі:

утворення у двотижневий строк Міжвідомчої координаційної групи з питань створення і функціонування Єдиної комп'ютерної системи із включенням до її складу представників Апарату Ради національної безпеки і оборони України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, Адміністрації Державної прикордонної служби України, Державної митної служби України, Державної податкової адміністрації України та Генеральної прокуратури України;

розроблення і подання в чотиримісячний строк зазначеною Міжвідомчою координаційною групою проектів програми створення і функціонування Єдиної комп'ютерної системи та положення про цю Систему;

вирішення в установленому порядку питань фінансування заходів щодо створення і функціонування Єдиної комп'ютерної системи.

3. Апарату Ради національної безпеки і оборони України забезпечувати діяльність Міжвідомчої координаційної групи з питань створення і функціонування Єдиної комп'ютерної системи, утвореної Кабінетом Міністрів України.

 

Президент України 

В. ЮЩЕНКО 

м. Київ
31 січня 2006 року
N 80/2006
 

  

Опрос