Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче железнодорожных войск Вооруженных Сил Украины в подчинение Министерству транспорта Украины

Президент Украины
Указ Президента от 27.01.2003 № 46/2003
действует с 27.01.2003

УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про передачу залізничних військ Збройних Сил України у підпорядкування Міністерству транспорту України

З метою наближення залізничних військ до безпосередніх об'єктів роботи, забезпечення використання їх за призначенням та поліпшення управління ними постановляю:

1. Визнати за доцільне вивести залізничні війська зі складу Збройних Сил України та передати їх у підпорядкування Міністерству транспорту України.

2. Установити, що основними завданнями залізничних військ у складі Міністерства транспорту України є ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, аварій і катастроф на транспортних комунікаціях, технічне прикриття, відновлення, розмінування, огороджування, будівництво нових і підвищення живучості та пропускної спроможності діючих об'єктів на транспорті та інші завдання відповідно до законодавства і міжнародних договорів України.

3. Кабінету Міністрів України:

подати у місячний строк на розгляд Верховної Ради України законопроект про створення у складі Міністерства транспорту України військового формування - залізничних військ;

у тримісячний строк після набрання чинності зазначеним законом:

- вирішити в установленому порядку питання про направлення військовослужбовців залізничних військ Збройних Сил України до аналогічного військового формування Міністерства транспорту України і передачу цьому Міністерству майнових комплексів військових частин, озброєння, техніки та інших матеріально-технічних засобів залізничних військ;

- забезпечити згідно з вимогами Бюджетного кодексу України перерозподіл бюджетних призначень Державного бюджету України на 2003 рік на утримання залізничних військ між головними розпорядниками коштів.

 

Президент України 

Л. КУЧМА 

м. Київ
27 січня 2003 року
N 46/2003
 

  

Опрос