Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана проведения многонациональных учений в рамках военного сотрудничества при участии подразделений Вооруженных Сил Украины на территории Украины и за ее пределами в 2009 году

Президент Украины
Указ Президента от 23.01.2009 № 34/2009
действует с 23.01.2009

Указ
Президента України

Про затвердження Плану проведення багатонаціональних навчань в рамках військового співробітництва за участю підрозділів Збройних Сил України на території України та поза її межами у 2009 році

Виходячи з необхідності постійного підтримання на належному рівні обороноздатності держави, боєготовності Збройних Сил України до виконання покладених на них завдань, постановляю:

1. Затвердити План проведення багатонаціональних навчань в рамках військового співробітництва за участю підрозділів Збройних Сил України на території України та поза її межами у 2009 році (додається).

2. Міністерству закордонних справ України разом із Міністерством оборони України подати у місячний строк на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозиції щодо допуску підрозділів збройних сил інших держав на територію України та направлення підрозділів Збройних Сил України до інших держав у 2009 році для участі у багатонаціональних навчаннях.

3. Контроль за виконанням цього Указу покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

 

Опрос