Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О компенсации населению Украины потерь от обесценения сбережений в связи с либерализацией цен

Президент Украины
Указ Президента от 06.03.1992 № 138/92
редакция действует с 25.05.1992

УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про компенсацію населенню України втрат від знецінення заощаджень у зв'язку з лібералізацією цін

(Дію Указу поширено на комерційні банки України згідно з Указом Президента України від 3 квітня 1992 року N 208/92)

(Дію Указу поширено на грошові заощадження громадян за договорами довгострокового страхування з установами Укрдержстраху згідно з Указом Президента України від 25 травня 1992 року N 304/92)

З метою компенсації населенню України втрат від знецінення заощаджень у зв'язку з лібералізацією цін постановляю:

1. Провести компенсацію населенню України втрат від знецінення заощаджень в Ощадному банку України шляхом їх переоцінки і збільшення розміру на 100 відсотків.

2. Компенсаційні виплати населенню проводяться по всіх видах вкладів (за винятком спеціальних, які були відкриті у зв'язку з попередньою компенсацією), виходячи з їх залишку на 2 січня 1992 року, в порядку, визначеному Національним банком України і Ощадним банком України.

3. Суми компенсації, визначені відповідно до статті другої цього Указу, зараховуються на спеціальні приватизаційні рахунки в Ощадному банку України.

4. Національному банку України, Ощадному банку України, Міністерству фінансів України, Міністерству України у справах роздержавлення власності і демонополізації виробництва у місячний строк визначити порядок використання коштів, зарахованих на спеціальні приватизаційні рахунки в Ощадному банку України, на цілі, пов'язані з приватизацією житла, підприємств торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малих і середніх підприємств та інших об'єктів приватизації.

5. Указ набуває чинності з дня його підписання.

 

 

Президент України

Л. КРАВЧУК

м. Київ
6 березня 1992 року
N 138

 
 

Опрос