Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О пересмотре распоряжений по вопросам поддержки индивидуального жилищного строительства на селе

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 07.10.1999 № 430
действует с 30.10.1999

Про перегляд розпоряджень з питань підтримки індивідуального житлового будівництва на селі

Розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації
від 7 жовтня 1999 року N 430

Зареєстровано в Тернопільському обласному управлінні юстиції
19 жовтня 1999 р. за N 60/242

З метою фінансового забезпечення індивідуального житлового будівництва в сільській місцевості, створення сприятливих умов для надання кредитів громадянам, визначення механізму реалізації розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 листопада 1998 року N 537 "Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі" і рішення Тернопільської обласної ради від 14 травня 1999 року N 80 "Про фінансову підтримку індивідуального житлового будівництва в сільській місцевості" та відповідно до Положення про порядок формування і використання коштів фондів підтримки індивідуального житлового будівництва на селі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 серпня 1998 року N 1211:

1. Затвердити Положення про порядок формування і використання коштів Тернопільського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі згідно з додатком 1.

2. Затвердити Положення про механізм формування, строки та порядок перерахування коштів у обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі згідно з додатком 2.

3. Фінансовому управлінню, управлінню агропромислового комплексу облдержадміністрації проводити відрахування коштів згідно з Положенням про механізм формування, строки та порядок перерахування коштів в обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі на розрахунковий рахунок 2600830012264 у Тернопільській обласній дирекції АКБ Укрсоцбанку м. Тернопіль, МФО 338017, код 30249845 державного підприємства "Тернопільський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі".

4. Районним державним адміністраціям в місячний термін забезпечити відкриття рахунків для централізації та обліку коштів, що формуються на відповідних територіях, з наступним перерахуванням цих коштів на рахунок державного підприємства "Тернопільський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі".

5. Районним державним адміністраціям, державному підприємству "Тернопільський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі" до 20 числа кожного місяця, наступного за звітним кварталом, інформувати обласну державну адміністрацію про надходження та використання коштів, передбачених для фінансування індивідуального житлового будівництва на селі.

Опрос