Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О подготовке электрохозяйств предприятий и организаций области к работе в осенне-зимний период 1999/2000 года и мерах по снижению электропотребления

Областная государственная администрация
Распоряжение от 30.07.1999 № 323
Утратил силу

Про підготовку електрогосподарств підприємств і організацій області до роботи в осінньо-зимовий період 1999/2000 року та заходи щодо зниження електроспоживання

Розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації
від 30 липня 1999 року N 323

Зареєстровано в Тернопільському обласному управлінні юстиції
5 серпня 1999 р. за N 40/222

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Тернопільської обласної державної адміністрації
 від 25 липня 2000 року N 292)

З метою своєчасної підготовки електрогосподарств підприємств і організацій області до роботи в осінньо-зимових умовах 1999/2000 року, забезпечення стабільного електропостачання народного господарства та населення та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 червня 1999 року N 949 "Про підготовку галузей національної економіки до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 1999/2000 року" і розпорядження в. о голови обласної державної адміністрації від 18 травня 1999 року N 190 "Про заходи щодо забезпечення стабільної роботи народного господарства та соціально-культурної сфери області в осінньо-зимовий період 1999/2000 року":

1. Управлінням, об'єднанням, підприємствам, організаціям та установам, районним державним адміністраціям і виконавчому комітету Тернопільської міської ради у термін до 1 жовтня 1999 року забезпечити: 

1.1. Завершення ремонту електроенергетичного обладнання, в першу чергу пошкоджених кабельних та повітряних електроліній, силових трансформаторів, проведення профілактичних випробувань електроустаткування.

1.2. Наявність палива та готовність до роботи резервних електростанцій, монтаж і введення в експлуатацію невстановлених електростанцій, оснащення справними акумуляторами лікарень, підприємств зв'язку, залізничного транспорту та інших установ для забезпечення невідкладних потреб в електроенергії на випадок припинення її подачі від енергосистеми.

1.3. Переведення електроопалення приміщень адмінбудинків, дитячих садків, закладів культури, освіти та інших на опалення з використанням традиційних видів палива.

1.4. Розроблення організаційно-технічних заходів щодо безаварійного зупинення підприємств, зокрема, котелень, водоканалізаційного та іншого обладнання для запобігання травматизму, пошкодження обладнання, псування продукції, негативним екологічним та іншим наслідкам на випадок раптових і тривалих відключень електромереж протиаварійною автоматикою.

1.5. Проведення щомісяця в повному обсязі поточних розрахунків за використану електроенергію, в тому числі банківськими коштами не менше ніж 50 відсотків, та погашення заборгованості за попередні місяці згідно з графіками, погодженими з енергопостачальною організацією. 

1.6. Складання графіків обмеження споживачів електричної енергії і потужності з визначенням конкретних струмоприймачів в обсягах, зазначених в додатку 1 до цього розпорядження.

Опрос