Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о территориальной подсистеме единой государственной системы гражданской защиты Тернопольской области

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 17.09.2015 № 569-од
редакция действует с 16.08.2016

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.09.2015 р. N 569-од

Про затвердження Положення про територіальну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту Тернопільської області

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Тернопільської обласної державної адміністрації
 від 16 серпня 2016 року N 472-од

(У назві та тексті розпорядження слова "Тернопільську територіальну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту" у всіх відмінках замінено на слова "територіальну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту Тернопільської області" у відповідних відмінках згідно з розпорядженням Тернопільської обласної державної адміністрації від 16 серпня 2016 року N 472-од)

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 9 січня 2014 р. N 11 "Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту", від 11 березня 2015 р. N 101 "Про затвердження типових положень про функціональну і територіальну підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту", з метою підвищення ефективності і вдосконалення роботи у сфері цивільного захисту населення і територій області від надзвичайних ситуацій техногенного, природного, соціального та воєнного характеру:

1. Затвердити Положення про територіальну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту Тернопільської області, що додається.

2. Районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам Бережанської, Кременецької, Тернопільської та Чортківської міських рад у двомісячний строк:

1) розробити і затвердити за погодженням з Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області положення про ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Тернопільської області;

2) інформувати про проведену роботу управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації до 15 листопада 2015 року.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Опрос