Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении положения об отделе обеспечения деятельности руководства и протокольных мероприятий аппарата облгосадминистрации

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 23.07.2015 № 448-од
Утратил силу

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.07.2015 р. N 448-од

Про затвердження положення про відділ забезпечення діяльності керівництва та протокольних заходів апарату облдержадміністрації

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Тернопільської обласної державної адміністрації
 від 27 травня 2016 року N 327-од)

Відповідно до статті 44 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 р. N 887 "Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23 квітня 2015 року N 226-од "Про структуру апарату облдержадміністрації":

1. Затвердити Положення про відділ забезпечення діяльності керівництва та протокольних заходів апарату Тернопільської обласної державної адміністрації, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22 грудня 2014 року N 643-од "Про затвердження Положення про відділ забезпечення діяльності керівництва та прес-служби апарату облдержадміністрації".

 

Голова
обласної державної адміністрації

С. С. Барна

Опрос