Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об общественном совете при областной государственной администрации

Областная государственная администрация
Распоряжение от 10.02.2015 № 73-од

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.02.2015 р. N 73-од

Про громадську раду при обласній державній адміністрації

Відповідно до ст. 6 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. N 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики", протоколу установчих зборів з формування Громадської ради від 16 січня 2015 року N 1:

1. Утворити громадську раду при обласній державній адміністрації щодо координації заходів, пов'язаних із забезпеченням проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики (далі - громадська рада) у складі згідно з додатком.

2. Відділу комунікацій з громадськістю облдержадміністрації забезпечити організаційну підтримку діяльності громадської ради при обласній державній адміністрації.

3. Відділу інформаційної діяльності облдержадміністрації забезпечувати інформування громадськості про діяльність громадської ради при обласній державній адміністрації через засоби масової інформації.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 січня 2013 року N 37-од "Про забезпечення участі громадськості у формуванні державної політики".

Опрос