Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об областном координационном совете по вопросам реализации третьей фазы совместного проекта Европейского Союза и Программы развития Организации Объединенных Наций "Местное развитие, ориентированное на общину"

Областной совет народных депутатов, Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 16.01.2015 № 11-од/5

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.01.2015 р. N 11-од/5

Про обласну координаційну раду з питань реалізації третьої фази спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду"

Згідно з угодою про партнерство між Тернопільською обласною державною адміністрацією, Тернопільською обласною радою та Програмою розвитку Організації Об'єднаних Націй від 09 жовтня 2014 року, з метою забезпечення сталого соціально-економічного та екологічного розвитку на місцевому рівні шляхом спільного управління і заохочення громадських ініціатив по території Тернопільської області:

1. Утворити обласну координаційну раду з питань реалізації третьої фази спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" з посадовим складом згідно з додатком.

2. Затвердити положення про обласну координаційну раду з питань реалізації третьої фази спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду", що додається.

3. Зобов'язати голів районних державних адміністрацій та рекомендувати головам районних рад, які беруть участь у реалізації третьої фази спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду", при затвердженні районних бюджетів передбачати кошти для співфінансування проектів у відібраних територіальних громадах.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради від 09 серпня 2012 року N 626-од/130 "Про обласну координаційну раду з питань реалізації другої фази проекту Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду".

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації КРИСАКА І. Б. та першого заступника голови обласної ради ТАРАШЕВСЬКОГО С. О.

 

Виконувач обов'язків голови
Тернопільської обласної
державної адміністрації

І. Б. Крисак

Голова Тернопільської обласної ради

В. П. Хомінець

Опрос