Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по привлечению предприятий учреждений пенитенциарной службы области в экономику региона и созданию новых рабочих мест для осужденных в 2015 году

Областная государственная администрация
Распоряжение от 10.12.2014 № 604-од
Утратил силу

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.12.2014 р. N 604-од

Про заходи щодо залучення підприємств установ пенітенціарної служби області в економіку регіону та створення нових робочих місць для засуджених у 2015 році

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Тернопільської обласної державної адміністрації
 від 15 грудня 2015 року N 780-од)

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про місцеве самоврядування" та "Про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку трудової зайнятості засуджених", з метою створення нових робочих місць для засуджених, їх професійно-технічного навчання, реалізації вимог кримінально-виконавчого законодавства щодо залучення засуджених до суспільно корисної праці, відшкодування ними вартості утримання та стягнень за виконавчими листами і спрямування отриманих коштів на створення належних умов утримання засуджених відповідно до вимог Ради Європи:

1. Затвердити заходи щодо залучення підприємств установ пенітенціарної служби області в економіку регіону та створення нових робочих місць для засуджених у 2015 році, що додаються.

2. Департаментам соціального захисту населення, охорони здоров'я, освіти і науки облдержадміністрації відповідно до затверджених заходів сформувати регіональне замовлення в установах пенітенціарної служби та провести його фінансування.

3. Головам районних державних адміністрацій, виконкомам Тернопільської та Чортківської міських рад при формуванні місцевих бюджетів внести пропозиції щодо фінансування регіонального замовлення, яке буде виконуватися підприємствами установ виконання покарань в області, виходячи з кошторису в сумі не менше 25 тис. гривень з місцевих бюджетів.

Опрос