Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об имплементации Соглашения об ассоциации между Украиной, с одной стороны, и Европейским Союзом, Европейским Сообществом по атомной энергии и их государствами-членами, с другой стороны

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 29.10.2014 № 457-од
Утратил силу

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.10.2014 р. N 457-од

Про імплементацію Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Тернопільської обласної державної адміністрації
 від 22 серпня 2017 року N 495-од)

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 р. N 847-р "Про імплементацію Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони":

1. Затвердити план заходів з підготовки імплементації Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, на 2014 - 2017 роки (далі - план заходів), що додається.

2. Відповідальним виконавцям забезпечити реалізацію плану заходів та про хід його виконання інформувати департамент економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва обласної державної адміністрації щокварталу до 01 числа місяця, що настає за звітним періодом, протягом 2014 - 2017 років.

3. Департаменту економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва обласної державної адміністрації забезпечити координацію і узагальнення проведеної роботи та про стан виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію та в установленому порядку Кабінет Міністрів України щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, протягом 2014 - 2017 років.

Опрос