Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о департаменте архитектуры, жилищно-коммунального хозяйства, строительства и энергосбережения облгосадминистрации

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 18.08.2014 № 325-од
Утратил силу

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.08.2014 р. N 325-од

Про затвердження Положення про департамент архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та енергозбереження облдержадміністрації

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Тернопільської обласної державної адміністрації
 від 21 березня 2016 року N 153-од)

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2012 р. N 606 "Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій", від 26 вересня 2012 р. N 887 "Про затвердження Типового Положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації" та наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26 листопада 2012 р. N 587 "Про затвердження методичних рекомендацій з розроблення положень про структурні підрозділи житлово-комунального господарства та будівництва, а також містобудування та архітектури місцевих державних адміністрацій", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03 червня 2014 року N 202-од "Про упорядкування структури обласної державної адміністрації" (зі змінами та доповненнями):

1. Затвердити Положення про департамент архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та енергозбереження Тернопільської обласної державної адміністрації, що додається.

2. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 15 березня 2013 року N 94-од "Про затвердження Положення про управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації" та від 17 червня 2013 року N 258-од "Про затвердження Положення про управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації", з моменту державної реєстрації зміни назв управлінь містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації.

Опрос