Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Методических рекомендациях по предоставлению в пользование на условиях аренды водных объектов, расположенных на территории области

Областная государственная администрация
Распоряжение, Методические рекомендации от 10.02.2014 № 48-од
Утратил силу

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.02.2014 р. N 48-од

Про Методичні рекомендації з надання у користування на умовах оренди водних об'єктів, розташованих на території області

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Тернопільської обласної державної адміністрації
 від 15 липня 2015 року N 417-од)

Відповідно до законів України "Про аквакультуру", "Про місцеві державні адміністрації", "Про місцеве самоврядування в Україні", згідно з нормами  Водного і Земельного кодексів України та з метою упорядкування надання водойм у користування на умовах оренди на території області:

1. Затвердити Методичні рекомендації з надання у користування на умовах оренди водних об'єктів, розташованих на території області (далі - Методичні рекомендації), що додаються.

2. Зобов'язати районні державні адміністрації, рекомендувати районним, міським, селищним та сільським радам при наданні водойм у користування на умовах оренди забезпечити дотримування затверджених Методичних рекомендацій та укладення договору оренди водних об'єктів згідно з встановленою формою (додається).

3. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови - керівнику апарату обласної державної адміністрації Желіховському Ю. В.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації

М. Й. Головач

 

Опрос