Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мер по разработке, внедрению и функционированию систем управления качеством, экологического управления и других систем управления на 2013 - 2015 годы

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 22.08.2013 № 387-од

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.08.2013 р. N 387-од

Про затвердження плану заходів щодо розроблення, впровадження і функціонування систем управління якістю, екологічного управління та інших систем управління на 2013 - 2015 роки

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 червня 2013 року N 492-р "Про затвердження плану заходів щодо розроблення, впровадження і функціонування систем управління якістю, екологічного управління та інших систем управління":

1. Затвердити план заходів щодо розроблення, впровадження і функціонування систем управління якістю, екологічного управління та інших систем управління (далі - план заходів), що додається.

2. Відповідальним виконавцям про стан реалізації плану заходів інформувати щороку до 05 січня ДП "Тернопільстандартметрологія".

3. ДП "Тернопільстандартметрологія" узагальнити подані матеріали та інформувати про виконання плану заходів щороку до 15 січня обласну державну адміністрацію та Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

Опрос