Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по предупреждению и противодействию пожарам в природных экосистемах области

Областная государственная администрация
Распоряжение от 27.05.2013 № 229-од
Утратил силу

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.05.2013 р. N 229-од

Про заходи щодо попередження і протидії пожежам у природних екосистемах області

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Тернопільської обласної державної адміністрації
 від 11 квітня 2014 року N 118-од)

На виконання доручень, визначених пунктами 1 і 7 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України N 30 від 24 квітня 2013 року:

1. Утворити оперативний штаб координації дій з проведення заходів та мінімізації можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій, пов'язаних з пожежною небезпекою, у складі згідно з додатком.

Керівнику оперативного штабу в установленому порядку залучати до роботи працівників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій області.

2. Затвердити заходи щодо запобігання виникненню пожеж і оперативного реагування на них у 2013 році на території області, що додаються.

3. Керівникам обласних організацій та установ області посилити координуючу роль з організації гасіння пожеж, виявлення порушників правил пожежної безпеки та притягнення їх до відповідальності.

4. Головам районних державних адміністрацій, виконавчому комітетові Тернопільської міської ради:

1) утворити оперативні штаби координації дій з проведення заходів та мінімізації можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій, пов'язаних з пожежною небезпекою, та взяти на особистий контроль їх цілодобову роботу;

Опрос