Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О плане мер по выполнению в области в 2013 году Национальной программы содействия развитию малого предпринимательства в Украине

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 07.03.2013 № 77-од

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.03.2013 р. N 77-од

Про план заходів щодо виконання в області у 2013 році Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва в Україні

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 р. N 64-р "Про затвердження плану заходів з виконання у 2013 році Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва в Україні":

1. Затвердити план заходів щодо виконання в області у 2013 році Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва в Україні (додається).

2. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям, виконавчому комітетові Тернопільської міської ради забезпечити виконання плану заходів і про стан їх реалізації подавати інформацію Головному управлінню економіки обласної державної адміністрації щокварталу до 25 числа місяця, що настає за звітним періодом.

3. Головному управлінню економіки обласної державної адміністрації систематизовувати отримані матеріали та інформувати про хід виконання плану заходів обласну державну адміністрацію і в установленому порядку Державну службу з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва щокварталу до 30 числа місяця, що настає за звітним періодом.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22 червня 2012 року N 480-од "Про план заходів щодо реалізації в області у 2012 році Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва в Україні".

Опрос