Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мер по социальной защите бывших политических заключенных, репрессированных и членов их семей на период до 2015 года

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 29.12.2012 № 1149-од

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.12.2012 р. N 1149-од

Про затвердження плану заходів щодо соціального захисту колишніх політичних в'язнів, репресованих та членів їх сімей на період до 2015 року

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 19.12.2012 N 1052-р "Про затвердження плану заходів щодо посилення соціального захисту колишніх політичних в'язнів, репресованих та членів їх сімей на період до 2015 року" та з метою посилення соціального захисту колишніх політичних в'язнів, репресованих та членів їх сімей на період до 2015 року:

1. Затвердити обласний план заходів щодо соціального захисту колишніх політичних в'язнів, репресованих та членів їх сімей на період до 2015 року (додається).

2. Головним управлінням розвитку інфраструктури, охорони здоров'я, з питань внутрішньої політики, національностей, релігії, преси та інформації, управлінням містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, культури, освіти і науки облдержадміністрації, державному архіву області, райдержадміністраціям, виконкому Тернопільської міської ради забезпечити реалізацію плану заходів та про хід виконання інформувати Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації щороку до 10 січня.

3. Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації забезпечити узагальнення поданих матеріалів і про стан виконання плану заходів інформувати обласну державну адміністрацію та в установленому порядку Міністерство соціальної політики України щороку до 20 січня.

Опрос