Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации восстановления производственной деятельности промышленных предприятий области в 2012 - 2013 годах

Областная государственная администрация
Распоряжение от 21.03.2012 № 197-од

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.03.2012 р. N 197-од

Про організацію відновлення виробничої діяльності промислових підприємств області у 2012 - 2013 роках

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою забезпечення розвитку промислового комплексу регіону шляхом організації відновлення виробничої діяльності промислових підприємств області у 2012 - 2013 роках, зростання обсягів виробництва промислової продукції, відрахувань до бюджетів та інших соціальних фондів, створення нових робочих місць, зниження рівня безробіття населення, реалізації програми соціально-економічного та культурного розвитку області на 2012 рік:

1. Затвердити заходи з відновлення виробничої діяльності економічно неактивних підприємств та підприємств-банкрутів у 2012 - 2013 роках, що додаються.

2. Головному управлінню економіки облдержадміністрації:

1) забезпечувати організаційне керівництво, координувати діяльність структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади в області, райдержадміністрацій, виконавчого комітету Тернопільської міської ради з питань забезпечення відновлення виробничої діяльності промислових підприємств;

2) узагальнювати інформацію про проведену роботу з відновлення виробничої діяльності економічно неактивних промислових підприємств та подавати обласній державній адміністрації щокварталу до 30 числа місяця, що настає за звітним.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос