Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации подготовки и проведения Всеукраинской переписи населения

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 07.12.2011 № 1006

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.12.2011 року N 1006

Про організацію підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2011 р. N 1205 "Про заходи щодо підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення":

1. Утворити обласну комісію з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення за посадовим складом згідно з додатком.

2. Затвердити Положення про обласну комісію з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення, що додається.

3. Районним державним адміністраціям, виконавчому комітетові Тернопільської міської ради утворити до 15 грудня 2011 року територіальні комісії з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення та затвердити положення про них.

4. Рекомендувати міським, селищним, сільським радам утворити до 31 грудня 2011 року територіальні комісії з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення та затвердити положення про них.

5. Районним державним адміністраціям спільно з органами місцевого самоврядування відповідно до повноважень сприяти Головному управлінню статистики в області у підготовці та проведенні Всеукраїнського перепису населення (далі - Перепис).

6. Районним державним адміністраціям, виконавчому комітетові Тернопільської міської ради за участю органів місцевого самоврядування у межах компетенції:

6.1. Уточнити до 10 грудня 2011 року перелік та межі міських населених пунктів з упорядкуванням назв вулиць, провулків, нумерації кварталів, будинків та квартир.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос