Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О плане мер по реализации в области в 2011 году Национальной программы содействия развитию малого предпринимательства в Украине

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 20.04.2011 № 285
Утратил силу

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.04.2011 р. N 285

Про план заходів щодо реалізації в області у 2011 році Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва в Україні

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Тернопільської обласної державної адміністрації
 від 22 червня 2012 року N 480-од)

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2011 р. N 273-р "Про затвердження плану заходів з виконання у 2011 році Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва в Україні":

1. Затвердити план заходів щодо реалізації в області у 2011 році Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва в Україні (додається).

2. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям, виконавчому комітету Тернопільської міської ради забезпечити виконання плану заходів і про стан їх реалізації подавати інформацію Головному управлінню економіки обласної державної адміністрації щокварталу до 25 числа місяця, що настає за звітним періодом.

3. Головному управлінню економіки обласної державної адміністрації систематизовувати отримані матеріали та інформувати про хід виконання плану заходів обласну державну адміністрацію та Міністерство економічного розвитку і торгівлі України щокварталу до 30 числа місяця, що настає за звітним періодом.

Опрос