Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по увеличению поступлений в местные бюджеты, экономного и рационального использования средств

Областная государственная администрация
Распоряжение от 26.01.2011 № 35

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.01.2011 р. N 35

Про заходи щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів, економного та раціонального використання коштів

На виконання рішення Ради регіонів від 13 грудня 2010 року та з метою забезпечення збільшення надходжень до місцевих бюджетів, економного і раціонального використання коштів місцевих бюджетів у 2011 році:

1. Затвердити заходи щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів відповідно до показників економічного розвитку регіону, економного та раціонального використання коштів на здійснення видатків місцевих бюджетів у межах наявного фінансового ресурсу у 2011 році (додаються).

2. Районним державним адміністраціям затвердити відповідні заходи щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів відповідно до показників економічного розвитку регіону та щодо економного та раціонального використання коштів на здійснення видатків місцевих бюджетів у межах наявного фінансового ресурсу.

3. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникам голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос