Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проекте программы развития издательского дела и информационного пространства в Тернопольской области на 2011 - 2013 годы

Областная государственная администрация
Распоряжение, Программа от 24.12.2010 № 1070
Утратил силу

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.12.2010 р. N 1070

Про проект програми розвитку видавничої справи та інформаційного простору у Тернопільській області на 2011 - 2013 роки

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Тернопільської обласної державної адміністрації
 від 27 січня 2011 року N 37)

Відповідно до Законів України "Про державну підтримку книговидавничої справи в Україні", "Про видавничу справу", "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні", "Про державну підтримку засобів масової інформації і соціальний захист журналістів", "Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації", "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою реалізації в області державної політики щодо створення сприятливих умов для розвитку поліграфічно-видавничої сфери в області, найбільш повного забезпечення населення соціально важливою українською книжковою продукцією, підтримки місцевих авторів, модернізації інформаційної інфраструктури, всебічного висвітлення друкованими та електронними засобами масової інформації діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування:

1. Схвалити проект програми розвитку видавничої справи та інформаційного простору у Тернопільській області на 2011 - 2013 роки (далі - проект Програми), що додається.

2. Головному управлінню з питань внутрішньої політики, національностей, релігій, преси та інформації обласної державної адміністрації:

2.1. Подати в установленному порядку проект Програми на розгляд чергової сесії обласної ради відповідно до вимог регламенту обласної ради.

2.2. Після затвердження даної Програми розробити та внести на розгляд проект розпорядження голови обласної державної адміністрації щодо організації виконання зазначеної Програми.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження доручити заступникові голови - керівникові апарату обласної державної адміністрації Гузар О. В.

Опрос