Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении XVI областного фестиваля творчества детей с особенными потребностями "Поверь в себя"

Областная государственная администрация
Распоряжение от 22.11.2010 № 928

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.11.2010 р. N 928

Про проведення XVI обласного фестивалю творчості дітей з особливими потребами "Повір у себе"

Відповідно до Указу Президента України від 24 квітня 2000 року N 612/2000 "Про додаткові заходи щодо державної підтримки обдарованої молоді", Указу Президента України від 29 березня 2001 року 221/2001 "Про додаткові заходи щодо реалізації державної молодіжної політики", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 19 листопада 2009 року N 834 "Про план заходів з виконання в області у 2010 році Загальнодержавної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року", з метою поліпшення стану забезпечення захисту прав і законних інтересів дітей, в тому числі дітей-інвалідів, реалізації їх прав на гармонійний розвиток:

1. Затвердити організаційний комітет з проведення XVI обласного фестивалю творчості дітей з особливими потребами "Повір у себе" у складі, що додається.

2. Районним державним адміністраціям, виконкому Тернопільської міської ради провести відбіркові тури XVI обласного фестивалю творчості дітей з особливими потребами "Повір у себе" в листопаді 2010 року та забезпечити участь творчих дітей з особливими потребами в обласному фестивалі.

3. Управлінню освіти і науки, Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, обласному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, обласному відділенню Фонду соціального захисту інвалідів спільно з районними державними адміністраціями та виконкомом Тернопільської міської ради забезпечити проведення 10 грудня 2010 року фіналу XVI обласного фестивалю творчості дітей з особливими потребами "Повір у себе".

4. Обласному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді про виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 17 грудня 2010року.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос