Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О подготовке и проведении в области XII Всеукраинского фестиваля лемковской культуры "Звоны Лемковщины"

Областная государственная администрация
Распоряжение от 06.07.2010 № 470
Утратил силу

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.07.2010 р. N 470

Про підготовку та проведення в області XII Всеукраїнського фестивалю лемківської культури "Дзвони Лемківщини"

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Тернопільської обласної державної адміністрації
 від 14 червня 2011 року N 448)

Відповідно до Указу Президента України від 12 січня 2009 року N 6/2009 "Про деякі невідкладні заходи щодо підтримки культури та духовності в Україні", з метою збереження та пропагування лемківської культури, мови, народної творчості, обрядів, традицій, звичаїв, декоративно-ужиткового, образотворчого мистецтва, привернення уваги молоді, інших верств населення до лемківського фольклору, етнографії, налагодження та розширення зв'язків між аматорськими колективами, окремими виконавцями лемківської пісенної, музичної, танцювальної, словесної творчості:

1. Провести 7, 8 серпня 2010 року в м. Монастириська Тернопільської області XII Всеукраїнський фестиваль лемківської культури "Дзвони Лемківщини".

2. Затвердити заходи з підготовки та проведення XII Всеукраїнського фестивалю лемківської культури "Дзвони Лемківщини", що додаються.

3. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення в області XII Всеукраїнського фестивалю лемківської культури "Дзвони Лемківщини" у складі згідно з додатком.

Опрос