Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отраслевом совете предпринимателей по вопросам деятельности рынков Тернопольщины при областной государственной администрации

Областная государственная администрация
Распоряжение от 06.04.2010 № 190

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.04.2010 р. N 190

Про галузеву раду підприємців з питань діяльності ринків Тернопільщини при обласній державній адміністрації

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 травня 2009 р. N 518 "Про утворення місцевих та регіональних галузевих рад підприємців" (далі - постанова), з метою залучення суб'єктів підприємницької діяльності до участі у формуванні державної політики у сфері підприємництва, запровадження прозорого механізму їх участі у підготовці проектів рішень органів виконавчої влади, які стосуються державної регуляторної політики:

1. Утворити галузеву раду підприємців з питань діяльності ринків Тернопільщини при обласній державній адміністрації, у складі згідно з додатком.

2. Визначити першого заступника голови обласної державної адміністрації Фліссака А. А. координатором щодо співпраці з галузевою радою підприємців з питань діяльності ринків Тернопільщини при обласній державній адміністрації.

3. Взяти до відома, що згідно з постановою організаційно-інформаційне забезпечення роботи галузевої ради підприємців з питань діяльності ринків Тернопільщини при обласній державній адміністрації доручено здійснювати представництву Держкомпідприємництва в області.

4. Головному управлінню економіки облдержадміністрації сприяти діяльності галузевої ради підприємців з питань діяльності ринків при облдержадміністрації та забезпечити постійне інформування громадськості про її роботу шляхом розміщення повідомлень у місцевих засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті управління.

Опрос