Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мер по реализации в области Концепции государственной системы профессиональной ориентации населения на период до 2011 года

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 05.03.2010 № 122

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.03.2010 р. N 122

Про затвердження плану заходів з реалізації в області Концепції державної системи професійної орієнтації населення на період до 2011 року

На виконання плану заходів щодо реалізації Концепції державної системи професійної орієнтації населення на період до 2011 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 січня 2010 р. N 150-р:

1. Затвердити план заходів з реалізації в області Концепції державної системи професійної орієнтації населення на період до 2011 року, що додається.

2. Утворити при обласній державній адміністрації консультативно-дорадчу групу з питань професійної орієнтації населення у складі згідно з додатком.

3. Головним управлінням охорони здоров'я, з питань туризму, сім'ї, молоді та спорту, з питань внутрішньої політики, національностей, релігій, преси та інформації, управлінню освіти і науки облдержадміністрації, обласному відділенню фонду соціального захисту інвалідів, обласному центру зайнятості, управлінню державного департаменту України з питань виконання покарань у області, районним державним адміністраціям, виконкому Тернопільської міської ради:

Опрос