Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании рабочей группы по вопросам организации в Тернопольской области национального природного парка "Днестровский каньон"

Областной совет народных депутатов, Областная государственная администрация
Распоряжение от 02.03.2009 № 151/38

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.03.2009 р. N 151/38

Про утворення робочої групи з питань організації в Тернопільській області національного природного парку "Дністровський каньйон"

Відповідно до Закону України "Про екологічну мережу України", рішення Тернопільської обласної ради від 23 березня 2006 року N 560 "Про стан справ з організації національних природних парків "Дністровський каньйон" та "Кременецькі гори", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26 грудня 2008 року N 978 "Про активізацію робіт з організації національного природного парку "Дністровський каньйон":

1. Утворити робочу групу з питань організації в Тернопільській області національного природного парку "Дністровський каньйон" у складі згідно з додатком.

2. Робочій групі щомісячно розглядати хід підготовки необхідних документів для організації національного природного парку "Дністровський каньйон" та інформувати обласну державну адміністрацію і обласну раду.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Вовчука П. Б. та заступника голови обласної ради - керуючого справами виконавчого апарату обласної ради Кухарського Т. В.

Опрос