Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по реализации Концепции государственной системы профессиональной ориентации населения Тернопольской области на период до 2011 года

Областная государственная администрация
Распоряжение от 22.12.2008 № 942
Утратил силу

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.12.2008 р. N 942

Про заходи з реалізації Концепції державної системи професійної орієнтації населення Тернопільської області на період до 2011 року

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Тернопільської обласної державної адміністрації
 від 5 березня 2010 року N 122)

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2008 р. N 842 "Про затвердження Концепції державної системи професійної орієнтації населення":

1. Затвердити заходи з реалізації Концепції державної системи професійної орієнтації населення Тернопільської області на період до 2011 року, що додаються.

2. Головним управлінням з питань туризму, сім'ї, молоді та спорту, охорони здоров'я, з питань внутрішньої політики, національностей, релігій, преси та інформації, управлінню освіти і науки, службі у справах дітей обласної державної адміністрації, відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації, управлінню державного департаменту України з питань виконання покарань в області, обласному відділенню Фонду соціального захисту інвалідів, обласному центру зайнятості за участю інших структурних підрозділів обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям, виконкому Тернопільської міської ради:

2.1. Забезпечити виконання заходів, затверджених цим розпорядженням, у встановлені терміни.

2.2. Про стан виконання інформувати обласну державну адміністрацію щокварталу до 25 числа місяця, що настає за звітним періодом.

Опрос