Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О плане-графике обучения в Тернопольском региональном центре переподготовки и повышения квалификации работников органов государственной власти, органов местного самоуправления, государственных предприятий, учреждений и организаций на 2008 год

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 14.01.2008 № 5

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.01.2008 р. N 5

Про план-графік навчання в Тернопільському регіональному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій на 2008 рік

1. Затвердити план-графік навчання в Тернопільському регіональному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій (далі - Центр) на 2008 рік (додається).

2. Районним державним адміністраціям, виконкому Тернопільської міської ради, районним радам, управлінням та іншим підрозділам облдержадміністрації здійснювати направлення на навчання у Центрі слухачів з числа державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, працівників державних, комунальних підприємств, установ і організацій, відповідно до плану-графіка.

3. Головному фінансовому управлінню обласної державної адміністрації (Пиріг І. М.) здійснювати фінансування Центру у межах коштів, передбачених в обласному бюджеті на 2008 рік.

4. Дозволити директору Центру Яворському Г. І. з урахуванням обставин вносити необхідні зміни до плану-графіка на 2008 рік за попереднім погодженням з облдержадміністрацією.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26 грудня 2006 року N 786 "Про план-графік навчання в Тернопільському регіональному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій на 2007 рік".

Опрос