Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об областной комиссии по определению перечня инвестиционных проектов, строительство которых планируется осуществить с привлечением средств государственного и местных бюджетов в рамках реализации среднесрочной программы социально-экономического развития Тернопольской области на 2007 - 2011 годы

Областной совет народных депутатов, Областная государственная администрация
Распоряжение от 26.11.2007 № 774/223

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.11.2007 р. N 774/223

Про обласну комісію з визначення переліку інвестиційних проектів, будівництво яких планується здійснити із залученням коштів державного та місцевих бюджетів в рамках реалізації середньострокової програми соціально-економічного розвитку Тернопільської області на 2007 - 2011 роки

Відповідно до пункту 1 доручення Кабінету Міністрів України від 22 січня 2007 року N 3048/17/1-07 до протоколу наради у Першого віце-прем'єр-міністра України М. Я. Азарова від 17 січня 2007 року про розроблення середньострокової програми соціально-економічного розвитку на 2007 - 2011 роки:

1. Утворити обласну комісію з визначення переліку інвестиційних проектів, будівництво яких планується здійснити із залученням коштів державного та місцевих бюджетів в рамках реалізації середньострокової програми соціально-економічного розвитку Тернопільської області на 2007 - 2011 роки в складі згідно з додатком.

2. Обласній комісії спільно з головами районних державних адміністрацій, районних рад, Тернопільським міськвиконкомом розглянути пропозиції галузевих управлінь облдержадміністрації, районних державних адміністрацій, районних (міської) рад та здійснити відбір об'єктів першочергової необхідності для формування програми будівництва на 2008 - 2011 роки.

3. Взяти до відома, що комісія має право залучати до участі у її засіданнях керівників підприємств, установ та організацій області, які братимуть участь у виконанні програми будівництва.

4. Управлінням капітального будівництва, житлово-комунального господарства облдержадміністрації на основі відібраних об'єктів сформувати пропозиції Міністерству економіки України, Міністерству регіонального розвитку та будівництва України, Міністерству з питань житлово-комунального господарства України про виділення субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам області на будівництво об'єктів у 2008 році.

Опрос