Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О состоянии хранения и обезвреживания непригодных, запрещенных к использованию химических средств защиты растений на территории области

Областная государственная администрация
Распоряжение от 22.11.2007 № 766

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.11.2007 р. N 766

Про стан зберігання та знешкодження непридатних, заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин на території області

В області проводиться відповідна робота щодо виконання вимог Законів України "Про Загальнодержавну програму поводження з токсичними відходами", "Про відходи" та усунення небезпеки забруднення навколишнього природного середовища непридатними, забороненими до використання хімічними засобами захисту рослин, що накопичились в області у кількості 132,54 тонни.

Особливо небезпечними залишаються безхазяйні склади, в яких до цього часу, як правило, не перезатарені хімічні засоби захисту рослин. За даними обласної санітарно-епідеміологічної станції у них знаходиться 70,3 т непридатних та заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин, які на даний час зберігаються з порушенням санітарних вимог, подекуди в зруйнованих і напівзруйнованих приміщеннях.

Враховуючи вищезазначене та з метою усунення загрози виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних з забрудненням ґрунтів та підземних вод:

Опрос