Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по государственной поддержке учреждений уголовно-исполнительной службы области и привлечению их к выполнению государственных заказов, целевых программ в 2008 году

Областная государственная администрация
Распоряжение от 20.12.2007 № 847
Утратил силу

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.12.2007 р. N 847

Про заходи щодо державної підтримки установ кримінально-виконавчої служби області та залучення їх до виконання державних замовлень, цільових програм у 2008 році

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Тернопільської обласної державної адміністрації
від 29 грудня 2008 року N 982)

На виконання пункту 9 статті 13 Закону України "Про Державну кримінально-виконавчу службу України" та пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 03.08.2006 N 1090 "Про затвердження Державної програми покращення умов тримання засуджених та осіб, взятих під варту, на 2006 - 2010 роки":

1. Затвердити заходи щодо державної підтримки установ кримінально-виконавчої служби області та залучення їх до виконання державних замовлень, цільових програм на 2008 рік, що додаються.

2. Головним управлінням праці та соціального захисту населення (Погоріла С. В.), охорони здоров'я (Курило В. М.), управлінням освіти і науки (Равлів І. П.), капітального будівництва (Білоус П. І.), містобудування та архітектури (Заліщук О. Ю.) облдержадміністрації, виходячи із затвердженого регіонального замовлення на 2008 рік, відкрити замовлення та здійснити його фінансування в установах кримінально-виконавчої служби відповідно до наказу Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 22 січня 2004 року N 22 "Про перелік продукції, у разі закупівлі якої державні замовники допускають до участі у конкурсах виключно підприємства громадських організацій інвалідів та пенітенціарної системи".

3. Головам районних державних адміністрацій, Тернопільському міськвиконкому провести відповідну роботу щодо формування регіонального замовлення, яке буде виконуватися підприємствами установ виконання покарань в області для установ і організацій усіх форм власності та забезпечити його фінансування, виходячи з кошторису та направити в 2008 році на його реалізацію не менше 15 тис. гривень з місцевих бюджетів.

Опрос