Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О рабочем визите делегации области в Республику Сербия

Областная государственная администрация
Распоряжение от 08.10.2007 № 647

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.10.2007 р. N 647

Про робочий візит делегації області до Республіки Сербія

На виконання домовленостей, досягнутих під час зустрічі керівництва обласної державної адміністрації та обласної ради з делегацією Національної ради української національної меншини Сербії, що відбулася 10 травня 2007 року в області, з метою обговорення з керівництвом Автономного краю Воєводина Республіки Сербія можливості налагодження міжрегіонального співробітництва та в перспективі підписання угоди про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво та на запрошення голови Національної ради української національної меншини Сербії п. Мирослава Калинюка від 18 вересня 2007 року N 113-09-2007:

1. Затвердити склад делегації області для здійснення робочого візиту, запланованого на 26 - 27 жовтня 2007 року до Республіки Сербія, що додається.

2. Визначити, що відшкодування видатків на відрядження здійснюється за рахунок коштів, виділених на виконання Програми зовнішньоекономічного розвитку Тернопільської області на 2005 - 2008 роки.

3. Управлінню зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності обласної державної адміністрації забезпечити організацію візового оформлення для членів делегації у Посольстві Республіки Сербія в Україні та Посольстві Угорської Республіки в Україні (транзитні візи).

Опрос